• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

AneModel,Smart Switch

Sebastian B.

Aktywny użytkownik
Reakcje
60 9 2
#1
Nie wiem czy w dobrym miejscu podaje info,ale niech bedzie. :oops:

Firma AneModel wytwarza napedy,ktore mozna wykozystac do zwrotnic,szlabanow semaforow i innych rzeczy.Napedy maja wielkosc porownywalna do pudelka od zapalek i maja mozliwosc regulacji szybkosci i polozenia.Regulacja szybkosci jest oparta na 9 ustawieniach.Zestawy sa dostepne w DC jak i takze w DCC.W kazdym zestawie dostajemy 4 serwa z calym osprzetem.Napedy mozna mocowac na rozny sposob na makiecie,np. horyzontalnie czy poziomo.

Serwa dostepne sa tu : www.dcctrain.com/shop/category.asp?catid=573
 

Załączniki

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#4
Sam do dluzszego czasu mam zamontowane u siebie na makiecie serwa modelarskie hitec hs 300 steruja one zwrotnicami i jak narazie spisuja sie doskonale

tyle ze ja wybebeszylem z nich potnecjometr i pozbawilem je elektroniki silniki steruje bezpośrednio napieciem ok 2 V poprzez przełącznik
dziala to bezblednie
 

Cobrix

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
93 1 0
#5
Kurcze nie moge zajarzyc jak to dziala w przypadku podlaczenia jak na rysunku.

Przeciez serwa kreca sie tak jak zaznaczylem zielonym strzalkami. Jezeli tak to najwyzej powoduje to odchylenia tego precika - zaznaczylem na zolto - jak to sie przeklada na przesuwanie zwrotnicy ?
 

Załączniki

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#6
Nie zauważyłes, że tam jest dźwignia... W połowie tego drutu jest punkt obrotu (dziurka na górze na lewym obrazku), tak że rozjazd przesywa się w druga stronę niż serwo...
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#7
Swego czasu, jekeś rok temu kupiłem sobie taki sprzęt jak na foto. Są tam serwa MOŻE TROCHE INNE :?: ( w tym przypadku 8 kilowe) więc też pomyślałem ,że zamontuję do makiety.I działało nawet fajnie bo sterowanie było zdalne... bez kabli. :D Kupując aparature wielokanałowa np 6-cio i 6 serw moze byc fajna zabawa. Cyfrowo inaczej :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Elektryka 32

Podobne wątki