• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szafka z modelami PKP

malizna

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, chciałbym i ja pochwalić się moimi zbiorami spod znaku PKP. I tylko PKP (taki lokalny patriotyzm) innego się prawie pozbyłem. Przedstawione modele są nowe, oprócz trzech sztuk. Może nie mam bogatej kolekcji ale będę się starał systematycznie coś zakupić (wszystkie epoki) i dołożyć zdjęcia. :D cieszmy się z tego co mamy....będzie tego więcej....
 

Załączniki

OP
OP
malizna
Reakcje
0 0 0
#4
Powolutku,po cichutku doszły mi dwa PKP-y. Platformy ep III. Co następne :?: Się zobaczy. Chcę udźwiękowić Ty5 i zgłoszę się do kolegi z forum ;) A teraz lecę pakować się do Chabówki :D
 

Załączniki

OP
OP
malizna
Reakcje
0 0 0
#8
Zauważyłem po sobie że ciągnie mnie coś w epokę III i IV.Gdzieś w tych modelach tak więcej życia :D Niech i tak będzie. Planowałem zakupić coś innego ale mnie podkusiło....a jakoś nie miałem serca się katować. No i mam, a żonka jakoś wybaczy. Niestety makietka na tym cierpi bo nic się nie dzieje nowego.
 

Załączniki

BORUCH

Aktywny użytkownik
Reakcje
191 0 0
#13
Moim zdaniem nalałeś za dużo płynu. Stąd te gwałtowne wyrzuty dymu. Ja na jedno nalanie daję mniej niż 0,2ml, wtedy efekt jest najlepszy.
 
OP
OP
malizna
Reakcje
0 0 0
#16
Druga część ,,mikołaja'' dotarła teraz :D czyli przybyło modeli. Oczekuje jeszcze na parowozownie Vollmera 5758. Pewnie będzie lada dzień. A co do dźwieku w Ty5 zamontowane już dobrze wymieniono głośnik na lepszy. Fakt teraz głośno i doniośle :D Ha ,to lubię ;)
 

Załączniki

OP
OP
malizna
Reakcje
0 0 0
#17
W międzyczasie kataloguje wszystko, aby się połapać co z czym. Pozycji już posiadam 18. :D , a na tym się nie poprzestanie,tylko zaczyna mi już brakować miejsca. Trzeba pomyśleć o jakiejś gablocie, bo wszystko w pudełkach leży :cry: Teraz pora na jakiegoś czajniczka, tylko jakiego?
 

Załączniki

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#18
Mam bardzo podobny katalog modeli, ale w komputerze, w programie GbbKolekcjoner.
Te cechy jakie masz z lewej, można sobie w tym programie dowolnie dodawać jakie się chce.
 
OP
OP
malizna
Reakcje
0 0 0
#19
Wiem o tym programie CoCu, trochę się nim posiłkowałem i pewnie w przyszłości skorzystam. A że wersja papierowa, nudzi się w delegacji :D a po drugie to dla siebie i żonki jakby co... Taka inwestycja :D
 
OP
OP
malizna
Reakcje
0 0 0
#20
No i się przytrafiło, po informacji kolegi dgajusa. Zakupiłem sobie dwie szt. Nawet fajnie wygladają. A że zostało troszkę miejsca Ola wpakowała się ze swoja kolekcją :) .ale obiecała zwolnić miejsce jak coś nowego przybędzie :D Teraz to miło popatrzeć, nie to co w pudełkach :D
 

Załączniki

Podobne wątki