• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pt31 ankieta

Czy jesteś posiadaczem Pt31 z firmy Brawa

  • Mam ten model i jestem bardzo zadowolony(a) z modelu Pt31 firmy Brawa

    Votes: 18 12,5%
  • Mam ten model i ponownie bym kupił(a), ale ma kilka wad które mnie denerwują

    Votes: 19 13,2%
  • Mam ten model i ponownie bym go nie kupił(a)

    Votes: 5 3,5%
  • Nie mam tego modelu bo brak mi funduszy, ale Pt31 firmy Brawa to jest to!

    Votes: 26 18,1%
  • Nie mam tego modelu bo brak mi funduszy, ale i tak nie chcę tego modelu

    Votes: 30 20,8%
  • Nie mam tego modelu, mam na niego pieniądze, ale ten model jest kiepski więc nie warto go kupować

    Votes: 46 31,9%

  • Ogółem głosujących
    144
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#1
Skoro już tyle powiedziano o Pt31 w długim wątku na jej temat, może ta ankieta częściowo pokaże jakie jest podejście do tego modelu wśród użytkowników tego forum?
Proszę tylko bez wycieczek osobistych, jeśli ktoś chce coś napisać to tylko rozszerzone uzasadnienie swojej opinii o modelu, tak by ten wątek nie stał się tym samym co pierwotny wątek o Pt31 z firmy Brawa ;)

EDIT: Poprawiłem ankietę o dodatkową odpowiedź. Osoby które zagłosowały proszone są o oddanie głosu jeszcze raz.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#2
Witam

Może powinno być jeszcze jedno pytanie:

czy kupiłbym ten model (może mimo jego odkrytych wad) gdyby jego cena oscylowałaby w okolicach 1000 PLN

Pozdrawiam Rafał
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#3
Rafał G. napisał(a):
Witam

Może powinno być jeszcze jedno pytanie:

czy kupiłbym ten model (może mimo jego odkrytych wad) gdyby jego cena oscylowałaby w okolicach 1000 PLN

Pozdrawiam Rafał
Rafał, cena jest taka jaka jest i nie ma co gdybać o zakupie gdyby była niższa. W taki sposób można też napisać o innych modelach np. Kupiłbym konwersję Ty5 od Draculi gdyby jej cena oscylowała w okolicach 700-800 zł.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#4
No i jak narazie potwierdza się czyjś post z innego tematu. " najwięcej do powiedzenia na temat modelu maja Ci co go nie mają"
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#5
popowe napisał(a):
No i jak narazie potwierdza się czyjś post z innego tematu. " najwięcej do powiedzenia na temat modelu maja Ci co go nie mają"
Czy mógłbyś przedstawić swoja drogę rozumowania, która doprowadziła cię do tak interesującego wniosku (w powiązaniu do w.w. ankiety)?
:shock:
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#7
martinezo napisał(a):
Fajowo - jak się zaloguje to wynik jest ukryty a jak jestem niezalogowany to go... widzę... :shock:
Bo widocznie jeszcze nie zagłosowałeś... wystarczy wtedy na dole kliknąć pokaż wyniki i wyświetlają się bez problemu.
 

martinezo

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#9
Ale to jakby - sugestia ;)
Głosuj "tu" albo "tam" :roll:
Coby wynik ew. spróbować "przesunąć".

Do czasu zakończenia głosy powinny być niewidoczne - dla wszystkich.
Tak sobie myślę 8)
 
D

Dariusz

Gość
#11
Jezeli ten model ma na razie tylko 37 osob to widac, ze robienie modeli polskich konstrukcji na szersza skale mija sie z celem. Albo forum to tylko waska grupka wsrod szerszej rzeszy hobbystow kolejowych. Chyba predko nastepnego modelu polskiego parowozu nie bedzie. Pozostanie rodzime rzemioslo.
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
315 13 0
#13
Najfajniejsze jest to, że z tej ankiety wynika, że najwięcej wśród użytkowników tego forum jest ludzi którzy mają kasę na modele, chęć do ich zakupu, oraz wielką zyłkę do hazardu albo ekstermalne złe zdanie o firmie Brawa i to conajmniej od ponad pół roku. :LOL: ;)
 
D

Dariusz

Gość
#14
Dominik napisał(a):
Najfajniejsze jest to, że z tej ankiety wynika, że najwięcej wśród użytkowników tego forum jest ludzi którzy mają kasę na modele, chęć do ich zakupu, oraz wielką zyłkę do hazardu albo ekstermalne złe zdanie o firmie Brawa i to conajmniej od ponad pół roku. :LOL: ;)
Za bardzo to w to nie wierze :D . Wiekszosc z tych co nie kupili pewnie kasy nie ma bo model jest jednak cholernie drogi. A moze pytania powinny byc postawione inaczej....
 

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#18
Tak, a ja nie głosowałem i mam, a kolega nie jest na forum i też ma, więc już się pomyliłes o dwa przynajmniej :p
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#19
Z ankiety wynika, że modelu kupować nie warto. Chyba jednak nie powinno się nią sugerować przy decyzji kupić czy nie, zważywszy na to, że część wad została poprawiona a więc model jest doskonalszy. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że ci którzy mają kasę na model nie kupili by go, no chyba, że nie ich epoka lub nie zbierają parowozów. Chyba każdy chciałby mieć Pt31 jak i np EU07 czy ET22 a takich głosów oddano najwięcej (mam kasę ale nie chcę modelu bo lipa). Może ktoś po kilku miesiącach użytkowania ( a nie stania w gablocie) podzieli się uwagami czy model jeździ (w przód i tył) i czy ma jakieś dodatkowe spostrzeżenia. Piszę to bo sam mocno się zastanawiam nad kupnem i zależy mi na raczej obiektywnej ocenie jak model spisuje się po kilku miesiącach użytkowania (model bez przeróbek czyli fabryczny).

Rafał
 

jareksut

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#20
Jestem posiadaczem Pt31 "czarnej". Nie przerabiana. Jeździ nadal płynnie do przodu i do tyłu. Każdego dnia śmiga około godziny ciągnąc za sobą 6 wagonów czteroosiowych. Osobiście jestem zadowolony z modelu, pomimo tego (jak piszą znawcy tematu) że brakuje mu do ideału. :LOL:
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 27
Tabor 43
Tabor 61
Tabor 68
Tabor 38

Podobne wątki