• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

zwrotniki KLUBA a rozjazdy PECO

OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#23
Jak wpiszesz do wyszukiwarki "weichen" Kluba, to znajdziesz pare filmikow i relacji, ale wszystko w jezyku nadsyzm zachodnich sasiadow. Ja wciaz jednak szukam informacji jak podlaczyc ciegno do poprzecznej belki ktora recznie przestawia iglice. Mniej wiecej jak na zalaczonym obrazku


upload_2015-3-26_12-38-44.png
 
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#26
Cześć. Niedawno nabyłem zwrotniki Kluby. Jako że minęło sporo czasu of ostatniego zakupu, wygląda na to ze sposób mocowania sie zmienił.

Czy ktoś mógłby wskazać jak się teraz montuje cięgno do zwrotnika oraz do rozjazdu? Kiedyś cięgna było zakrzywione a łączenie do zwrotniki było przez malutki bolec. Teraz mam dosyć filigranowe dwa nity..
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#27
Poszukam zwrotnika, gdzieś mam i nawet już montowałem w porcie do PECO. Ten nit trzeba przełożyć. Są dwie pozycje na większy i mniejszy skok.
Może znajdę też zdjęcia. Tylko daj mi chwilę.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#31
Odre odebrał mi kolega. Ja mam od piątku problemy z kolanem i niestety leżę z okładami. Ale wieczorem poszukam tych zwrotników ;)
 
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#34
Dostałem informację z źródła że w zamian za zwykle "szpilki", których po prostu na chwilę obecną nie ma na stanie dostajemy..izolatory elektryczne

Należy odciąć kulkę od tego izolatora aby zrobić podobny nit.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#35
O kurna :) dobre. Właśnie się zastanawiałem co Ty masz za szpilki bo ja pamiętam że miałem inne :)
Udało mi się po walkach zgrać zdjęcia z telefonu. Biorę się za szukanie ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 5
Buduję makietę 40
Buduję makietę 14

Podobne wątki