• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zwaloryzowana ST44

Dozamet

Użytkownik
Reakcje
80 2 0
#5
Jak Sam powiedziałeś ," nie wszystko jest doskonałe " ,ale ogólnie bardzo ciekawa waloryzacja . Jak wcześniej było powiedziane ,wyblakły kolor ,super.
Czekam na następny zwaloryzowany przez Ciebie model .
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#7
Strzel jeszcze trawioną rombową tabliczkę i będzie git. Świetne wyblakłe kolory jak napisali koledzy :)
 
OP
OP
MarGe

MarGe

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 1 0
#8
Dzięki wielkie za tak duże docenienie wkładu pracy i ciesze się, że model choć trochę się podoba :) Szczególnie ten kolor jaki wybrałem po wielu próbach mieszania różnych barw...

jafrap: Zastosowałem trawioną tabliczkę ale owalną - taka jaka była w oryginale ;)

Rombowe mam ale na zwaloryzowanej ST44 RAIL POLSKA. Jednak tam nie malowałem całego pudła a jedynie dodałem ślady zabrudzeń i pyłu więc nie ma się za bardzo czym pochawlić ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 5
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 6
Tabor 36

Podobne wątki