• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Zvolack'owe różne.

Z

Zv

Gość
#1
Modele samochodów to jakby naturalne zboczenie każdego faceta :) Będę tu wrzucał przeróżne autka takie co będa tylko marzeniami ale i takie które mam lub miałem 1:1.

Fiat 500 - póki co marzenia mojej Pani

DSC08030.JPG


DSC08031.JPG


Ził 157 z dłużycą powstał z modelu Herpy.

DSC08019.JPG


DSC08021.JPG


a te dwa BMW Z3 i VW T2a czyli "przejściówka" czekają na konwersję to stanu tych co już stoją w garażu :)



DSC08035.JPG
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#4
Ził przepiękny z tymi belami. Zdjęcia robią niesamowite wrażenia. Ścięte drzewa wyglądają jak żywe. Fiat 500 również sympatycznie się prezentuje.
Ostatnie zdjęcie wygrywa swoją oryginalnością i pięknymi modelami w skali 1/1 oraz 1/87. VW jest Super (chodzi mi o skalę 1/1). BMW Z3 też extra.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#9
Jestem w szoku, że motorki są w skali 1/87. Po tylu latach się dowiedziałem o tym fascynującym zjawisku modelarskim. Piękne dzieła sztuki na 2 kółkach.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#10
Każdy w zestawie do montażu: ok 10- 14 części + ok 10 elementów fototrawionych i oczywiście do malowania. http://www.davomodel.cz/html/modely_1_87__h0_.htm do odważnych świat należy! Robię teraz BMW R75 z koszem zrobię fotki z budowy :D
[DOUBLEPOST=1427664287,1427662579][/DOUBLEPOST]Przywlokłem statyw do pracowni bo inaczej fotki nie są w stanie oddać detalu tych motocykli :)

DSC08048.JPG


DSC08049.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#11
Pięknie zrobione te motory. Kapitalnie wyglądają na Twojej dioramce. Gratuluję wykonania.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#13
Hej, MZ i Jawa to Davo models niestety produkowane okresowo ale czasem można upolować na eBay.http://www.davomodel.cz/html/modely_1_87__h0_.htm a Davo mam jeszcze do złożenia Indiana Scout'a
Harley to Artitec i mam jeszce BMW R75 z koszem, Triumph'a ciwila i army , BMW R25 - jest ich w sumie kilkanaście. http://www.artitec.nl/index.php/en/kits/category/bouwpakketten-h0-civiel/5
Ale wg mnie Davo bije na głowe detalem Artiteca. Wrzucę wieczorem foty porównania modeli wyjętych z opakowania przed składaniem BMW R75 z koszem Artitec'a i Indian Scout'a Davo models.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#14
Obiecane porównanie modeli Davo models i Artiieca. Artiteca nie ma się co obawiać :) model jest banalnie prosty ale ważna uwaga: maluje się większość elementów przez przyklejeniem trawionej ramy i wózka bocznego. Davo to kupa pracy przy "pozyskaniu" elementów z ramek odlewniczych. Montaż szprychowych kół to niezła jazda. Jest do tego przyrząd. BMW r75 przygotowane do malowania, potem zostanie doklejona rama z trawionek.

DSC08055.JPG


DSC08056.JPG


DSC08058.JPG


DSC08060.JPG


DSC08061.JPG


DSC08063.JPG
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#19
Zestaw prawdziwego szanującego się "Bonda 07 zgłoś się". Tylko tej jeden grosz na stole nie zrobi wrażenia na kolejnej kobiecie agenta, gdy będzie pozbywała się ubrań, a agent tomek, będzie montował w WC nowy nadajnik.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 763

Podobne wątki