• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zróbmy sobie chłodnię - czyli modele PKP rocketmana

OP
OP
rocketman

rocketman

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#41
Lucjanek ja nie wiem do czego pijesz. Do działalnosci Piotra czy prezentacji moich modeli.

Napisałem, że rzeczywista jest nazwa właściciela i tak należy to rozumieć. Dodam jeszcze, że logo przewożonego produktu jest 100% autentyczne gdyż jest to zachowana etykieta z piwa! Co do poprzedniego modelu również logo było autentyczne ale zostało zrekonstruowane przeze mnie na podstawie zdjęć pana Krzyśka. Jednak nie wyraził on zgody na ich publikację. Zamieszczem tylko miniaturki - mam nadzieję, że sie tym nie narażę. Co za tym idzie autantyczne były też wcześniejsze numery wagonów!

Ponieważ zdjęcia były czarno białe wprowadziłem kolor do drugiej piwiarki od siebie. Jedni mogą uznać to za nadinterpretację a inni godną pochwalenia inicjatywę. Niech sie ujawinią ci którzy chcieliby mieć czarnobiały model rzeczywistego bądź nawet fikcyjnego pojazdu!

Dziękuję zatem za nadesłanie loga z drugiej piwiarki, nadesłane powiększenie loga pierwszej, motywacje i wszystkim którzy sie przyczynili do powstania 3 bliźniaków zwanych czerwonym, niebieskim i zielonym.
 

Załączniki