• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zrób to sam - autobusy SD

OP
OP
SD

SD

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
1.261 2 0
Kalki od kogo można kupić?
Duży napis ORBIS to jeszcze z kalek od śp. Alegratki ze starych zapasów, tylko klejony literka po literce, żeby uzyskać taki odstęp liter jak malowano w latach 70-tych i 80-tych. Pozostałe (napis i logo Irannational z przodu i z tyłu, symbol O302) zamawiałem w MF-Zone wg wzoru zaczerpniętego z fotografii.

Też kiedyś skonwertowałem sobie takiego Mercedesa i też z modelu schuco, ale mój miał drzwi rozsuwane, załączyłem fotkę dla porównania.
Ja te drzwi przerobiłem na klamkowe, bo Orbis chyba nie miał w ogóle Mercedesów O302 z automatycznie otwieranymi dzwiami.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Kolejny kapitalny model wyszedł z Twoich rąk. Trudno oderwać wzrok, a jeszcze trudniej uwierzyć, że to skala 1:87. :eek: o_O
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 31
W robocie 56
W robocie 25
W robocie 7
W robocie 10

Podobne wątki