• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ZNTK Stargard (modele made by kofacela)

OP
OP
kofacela

kofacela

Aktywny użytkownik
Zainspirowany minimalizmem i posiadaniem przeszklonej nastawni, postanowiłem zagospodarować i wykonać jej puste wnętrze. Urządzenia nastawnicze, od Kotebi, dopiero składam, reszta moja inwencja. Praca pod lupą. Piec powstał wczoraj, telefon też, biurko z krzesłem tydzień temu, szafa i lampka dziś. Jeszcze jakieś roślinki i dyżurny nastawniczy.

Załączniki

puszo

Aktywny użytkownik
Nie no sąsiad rewelacja ! Mieszkamy tak blisko siebie to byś zaprosił na pifko i mnie trochę podszkolił :) najbardziej podoba mi się krzesło i lampka . Super robota

OP
OP
kofacela

kofacela

Aktywny użytkownik
Inspiracji ciąg dalszy, powstał ogródkowo- działkowy sracz, zwany latryną. Drzwi w zetkę, zawiasy, otwór. Będę miał takich parę na zbyciu- krytych papą, dachówką, blachą, z serduszkiem, otworem w karo, lub bez- jak będą jacyś chętni oczywiście.
Próbka:
_20190210_221751.JPG _20190210_221845.JPG

Ostatnio edytowane:

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Inspiracji ciąg dalszy, powstał ogródkowo- działkowy sracz, zwany latryną. Drzwi w zetkę, zawiasy, otwór. Będę miał takich parę na zbyciu- krytych papą, dachówką, blachą, z serduszkiem, otworem w karo, lub bez- jak będą jacyś chętni oczywiście.
Próbka:
Zobacz załącznik 629735 Zobacz załącznik 629741
A z czego zrobiłeś tą "sławojkę"? Strasznie szerokie te deski boczne, no i bardzo grube te drzwi. Nie lepiej spróbować z forniru? Jest dużo cieńszy i bardziej pasuje grubością do desek w H0.

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Bo to jest tak na prawdę jednoosobowy schron przeciwatomowy ze ścianami ze zbrojonego betonu ;) Jak widać jest też uzbrojony w zestaw wyrzutni rakiet typu GONT (mniejsza wersja Grada) :ROFL:

OP
OP
kofacela

kofacela

Aktywny użytkownik
Drzwi są właśnie z forniru. Grubość około 1mm. Cała reszta - płytka, malowana, upodlana. Szerokie, ale i takie też były. Kibel robiło się z czego bądź było pod ręką. Skala, nie za duże do TT i nie za małe do H0. To bardziej doświadczalne....następne będą lepsze.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
No to za gruby ten fornir. Przy grubości 1mm to w realu masz prawie 9 cm grubości deski. Z takich grubych nikt nie robił latryn. Spróbuj z cieńszym fornirem. Poniżej pozwoliłem sobie wkleić zdjęcie stołu z ławkami, który robiłem właśnie z forniru. Jak znajdę ten fornir to podrzucę Ci grubość.

Parking 037.jpg

OP
OP
kofacela

kofacela

Aktywny użytkownik
Żeby nie mieszać, to w tej wygódce drzwi zamknę, następne będą miały już filigranowe.. bynajmniej mniej pancerne.