• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ZNTK Skoczków - mój tabor w naturalnym plenerze.

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
#1
Nadszedł w końcu czas abym i ja otworzył swój ZNTK i zaprezentował swój tabor. Tabor będę prezentował tylko w naturalnym plenerze, by wyglądał jak najbardziej realnie, i by zdjęcia się z przyjemnością oglądało.
Na pierwszy rzut:
Diorama w klimacie wiejskim:
Modele:
EU07-348+Bdn+Adnu+Bdnu-x (Docelowo zamiast EU07-348 będzie SU45)
Ursus C330+ prasa kostkująca
Naczepa
Kombajn zbożowy Z056
P1000144.JPG
P1000146.JPG
P1000148.JPG
P1000152.JPG
P1000156.JPG
P1000159.JPG
P1000160.JPG
P1000162.JPG
P1000163.JPG
P1000165.JPG
P1000172.JPG
P1000177.JPG
P1000178.JPG
P1000181.JPG
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#7
Świetne fotki. W plenerze modele wyglądają bardzo realistycznie. Gratuluję pomysłu i wykonania. (y)
 

Arcyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Świetny klimat na oddałeś na tych zdjęciach. Bardzo mi się podoba zieleń na nasypie. I ten "pobrudzony" WARS na bocznicy... Gratuluję :)
 
OP
OP
Hardtech

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
#12
Dziękuję panowie za dobre słowa, cieszę się że się podoba :) Wkrótce kolejne zdjęcia, tym razem będzie towarowo... trocha wonglo bydzie :D
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#16
-ale elektryfikować będziesz nie ten szlak , który jest na zdjęciach wyżej

przecież - to nieczynna linia od czterdziestego piątego,-kiedyś szlak wiódł do Nikąt Podlaskich (dziś Nikat) i dalej ,teraz kilkaset metrów dalej przecina tor granica państwa- linia do Nikąt jest dosłowna -chyba ,że się coś zmieniło o czym nie wiem ...
, ten kilkuset metrowy odcinek służy (co widać na zdjęciach) jako tor odstawczy między innymi dla "Kalinki"- w relacji powrotnej Skoczków Granica-Stolica
od lat ten skład (przepisowo) przetacza miejscowa SM -ka na to żeberko , ale jak jest spokój w wężle to mechanicy lubią po chojrakować i sami ( nieprzepisowo)wtaczają siłą rozpędu cały skład "na most" jak to w miejscowym slangu się określa ten odcinek tej nieczynnej linii i przy tym ustanawiają coraz to nowe rekordy odległości dojechania z rozpędu,
Hardtech - rewelacyjna praca i kapitalne fotki
-
 
Ostatnio edytowane:

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#17
Jednak naturalne światło i naturalne tło (dobrze ustawione w stosunku do makiety) robi swoje. W połączeniu z patyną na taborze wygląda naprawdę świetnie - chciałoby się powiedzieć "prawie jak w realu" :) Zresztą - makieta (diorama?) też ładna.
Dzięki naturalnemu światłu słońca pojawiły się i naturalne cienie - one też dają efekt. Nie bez znaczenia też jest obiektyw wysokiej jasności - bo rozmycie tła równie fajnie wyszło :)

Co tam robi EU07-348 w tym malowaniu? Nie ta epoka :D
 
Ostatnio edytowane:

metall

Użytkownik
Reakcje
283 0 0
#20
Uwielbiam oglądać takie zdjęcia, brawo. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to spróbuj robić zdjęcia z jak największej odległości na zbliżeniu i w dużej rozdzielczości, całe zdjęcia będą wtedy wyraźne.

Powodzenia
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki