• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK Słupsk

OP
OP
zdeniu

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
Warszawskie Zakłady Maszyn Budowlanych im. Ludwika Waryńskiego zleciły ZNTK SŁUPSK złożenie trzech koparek K-408 projektu kolegi Grzegorza (Ostbahn).
Budowa koparek niestety stanęła z powodu opóźnienia dostawy podzespołów w postaci siłowników hydraulicznych.
Po tym pozostanie już tylko lakiernia.

20191223_142141.jpg 20191223_142157.jpg
20191223_142203.jpg 20191223_142210.jpg
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
Tak się dziwnie składa, że mój ojciec zajmował się własnie elementami hydrauliki (pompy) do koparek.
Zakład Hydrauliki Siłowej, na ul.Jana Kazimierza w Warszawie, później Bumar-Hydraulika (jam tez tam natenczas gryzipiórkiem był) a potem... osiedle mieszkaniowe.
Widzę, że brakuje ci węży do hydrauliki - to musiały nawalić zakłady w Ostrowi Mazowieckiej - oni robili węże ;)
 

MISIONT

Moderator Grupy GGM
Zespół forum
GGM
Reakcje
141 10 0
Przepraszam, że nieco zaśmiecam wątek. Kiedy rozpoczęto produkcję tych koparek. Próbowałem wygooglać, ale same oferty sprzedaży mi się ukazują.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki