• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ZNTK Robocza-czyli niskobudżetowy model w wersji playtime :)

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#1
W ramach samodoskonalenia i poznawania swoich możliwości zanim popsuję model za większą kasę ;) postanowiłem sobie potrenować na Pikolcu za 120 zł :LOL: Po walce z areografem i zamówieniu literek z lasera powstało takie coś. Ocztwiście modelarscy puryści stwierdzą że to tandeta niezgodna z oryginałem, ale ja uważam, iż podobieństwo jest duże i jako wersja playtime może spokojnie śmigać. Brakuje mu oczywiście jeszcze kilku oznaczeń i podwójnych pantografów (już są zamówione :) ) , czerwonego oświetlenia na czym Piko poskompiło (SMD Ledki już też czekają) i dekoderek od Martineza.Tak czy owak niebawem ruszy na szlak ku mojej uciesze A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE :D. I tym miłym akcentem kończę i życzę przyjemnego weekendu :piwko:
 

Załączniki

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#2
Bardzo ładne. Z czego wycinane te literki, że takie cieniutkie? Bo ''z lasera'' to z plotera laserowego?
 
OP
OP
Sello

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#3
Zbyszek napisał(a):
Bo ''z lasera'' to z plotera laserowego
Tak jest, z plotera, wycinanka na folii samoprzylepnej i później że tak powiem negatyw po usunięciu liter przyklejony i siknięte aerografem.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#6
Pomysł super, wykonanie dobre, drobne braki w malowaniu o ile dobrze widzę. Na fotce nie widać specjalnie aby były to naklejki.
 
Reakcje
0 0 0
#8
Nie lepiej było użyć trixa z czterema pantografami model trochę droższy a w odróżnieniu od piko ma ładniejsze pantografy, zmienne oświetlenie oraz metalową obudowę.
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
#9
Re: ZNTK Robocza-czyli niskobudżetowy model w wersji playtim

Sello napisał(a):
W ramach samodoskonalenia i poznawania swoich możliwości zanim popsuję model za większą kasę ;) postanowiłem sobie potrenować na Pikolcu za 120 zł
Wyraźnie napisane, że nie lepiej...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 27
Tabor 9

Podobne wątki