• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ZNTK POPOWE - Czy uda się spędzić marzenia?

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Reakcje
1.731 13 0
No to Robert z Lokomodel niestety nie miał racji:ostrozny:... Tez mu mówiłem ,że parowozy miały do połowy czerwone zderzaki, a on szedł w zaparte ,że były całe czarne i robił wodę z mózgu:confused:... Aż teraz mi wstyd....:oops:... Chwilowa zaćma...:D. Takie rzeczy przecież łatwo zweryfikować.:)...
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Spoko Danielu. Właśnie dlatego nie lubię robić zakupów w Lokomodelu. podejście do klienta typu ja wiem lepiej jest do bani. U mnie będą czarne
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
OKL2 bliska ukończenia w zasadzie czekam na blachę ryflowaną i będzie można kończyć. Ale co by się model nie kurzył powstaje dla niego domek. Szkło o grubości niemal 1cm powstało bez konwersji z parasolnika i wysokości 41 cm oraz średnicy 20cm. Podstawa styropianowo-piankowa kawałek toru Lenza. Kamyczki produkcji własnej, oraz trawki z zapasów H0.
DSC00749.JPG
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki