• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ZNTK POPOWE - Czy uda się spędzić marzenia?

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
A ja gadałem z jednym Niemcem i powiedział że u nich na Spur Null przechodzą ci co ślepną, tacy co nie wiedzą co robić z pieniędzmi i ci co wyżej srają jak d*** mają. Mam świadków. I co z tego? Prezentujesz model i fajnie, ale nie właź w tyłek swojemu nowemu panu, bo to strasznie zalatuje płonącą tęczą. Zachowujesz się jak onegdaj wszystkie dupowłazy LL.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
Maxeusie:
To było napisane dla przekory, że " we właściwej" Sam w innym wątku przecie napisałem, że odpowiednia jest ta która nam pasuje. Przez ostatnie 10 lat odpowiednia dla mnie była H0 a teraz 0.
To pisz właściwie, gdyż obecnie wystarczająco ludzi choruje na nadciśnienie tętnicze, żeby ich zabierać na granicę wytrzymałości psychofizycznej, a będzie Ci dane spokojnie żyć i bez .... nerwów ? .... tęczy ? Za to w grupie przyjaźnie nastawionych modelarzy :D

Z kolei nad swoimi dokonaniami, też nie ma się co zanadto wypinać o czym wielu zapomina, żeby Ci jakiś "modelarz" tyłka nie przemodelował :gwizd:

Dla mnie jedyną właściwą skalą jest 1/1, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma - w moim ciężkim i zdiagnozowanym przypadku H0.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Hugwa - Ja nie wiem co z ciebie za człowiek który widzi tylko włażenie w d*** i sranie. Włazisz na forum i wszystko jest źle i wszystko na nie. Człowiek się cieszy, że coś tam sobie dłubie chce się podzielić tym co zrobił. Jakiś humorek puścić z tego co aktualnie jest na forum w "modzie" A ten widzi tylko ten tylni otworek.
Co do przejścia na skale 0 to poinformuję Cię, że nie cierpię na nadmiar gotówki. Raczej na jaj brak. Ale mi to nie przeszkadza w modelarstwie, gdyż im dłużej zbieram na jakiś model tym frajdę mam większą. Przynajmniej coś robię.
Miałem dodać wraz ze wschodem słońca postępy ale w sumie to nie ma sensu.
zatem...
kONIEC.jpg
 
Ostatnio edytowane:

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
Błąd interpretacyjny. Bardzo lubię oglądać co ludkowie porabiają, nie ma dla mnie żadnego znaczenia czy ich lubię ani w jakiej skali to robią. Ale mam (jak widać nie tylko ja) alergię na wciskanie mi na siłę poglądu że jedynie to co ktoś robi jest "właściwe".
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zanim Konrad nie zaczął swojej nadętej "misji" czy raczej indoktrynacji zupełnie nie przeszkadzały mi hasła reklamowe typu "Die ideale spur".
Tutaj mamy mestre, proroka sekty która jest jedyną słuszną, najpierwszą z pierwszych, jedyną którą można właściwie kontemplować (co Mistrz nawet udowadniał naukowo) a wszyscy którym się choćby podobają modele większe lub mniejsze to jakieś barbarzyńskie ludy.
A to demonstracyjne opuszczanie forum to jest jakiś element obrzędu inicjacji w tym waszym kościele?
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Ale mnie rozbawiłeś tą sektą i kościołem.
Moje przejście na skalę zero jest faktyczne zasługą Konrada. Ale on nie powiedział nawet jednej sylaby bym to uczynił. Zrobiłem to dobrowolnie i bez niczyjej najmniejszej namowy.Wahałem się długo. Ale uczyniłem to by ułatwić sobie życie. By łatwiej było robić małe elementy do modeli. poradzić sobie z elektroniką bo z tym zawsze miałem duży problem(brak miejsca) A wszystko dla tego, że zobaczyłem, że nie będę w tej skali osamotniony. Skala H0 była moją skalą przez 10 lat pierwsze modele miałem właśnie w H0. Ja nie opluwam ani mniejszych ani większych. Nie wyzbywam się wszystkich modeli z H0. Mało tego - jak nadarzy się okazja uzupełnienia braków H0 to kupie. Pomimo że główną skalą jest teraz 0.
Ja pewnie jestem zbyt wielkim optymistą może nawet marzycielem. Chce coś zrobić, często nie wychodzi. Ale próbuję. dlatego pomyślałem, że pokaże prace nad St44 w skali 0 pomimo iż pisałem, że kończę pokazywanie modeli w tym wątku. pomyślałem, są ludzie którzy chętnie obejrzą napiszą dobre słowo, albo skrytykują co zrobiłem źle. Ale nie dam sobie mówić, że jestem dupowłazem. Ja się po prostu cieszę z tego, że mam taką możliwość że mogę kolekcjonować i robić własne modele. Cieszy mnie mój mały warsztat modelarski. Po to jest forum ktoś coś zapoda ktoś coś podpatrzy i jest zabawa. Koniec transmisji nie jest żadną demonstracją. Jest spowodowany niechęcią czytania wpisów zbędnych.
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
wszystkie skale mają swój urok ,maja również zalety i wady ,
kwestia gustu i innych aspektów ,
ale jeży mnie również używanie słowa ,,jedynie właściwa,, to coś jak jedynie właściwiej opcja p.o.
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Popowe - Rób Gagarina, pokazuj, i olewaj trole. Ja to z siodemka mam za soba. A co do komentarzy jednej osoby. Ktos z jego otecznia mi nie dawno powiedzial "Ignoruj go na forum, to go najbardziej wkórza jak nikt na jego wpisy nie reaguje." Tak bedzie najlepiej i tak trzymac.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Popowe - Rób Gagarina, pokazuj, i olewaj trole. Ja to z siodemka mam za soba. A co do komentarzy jednej osoby. Ktos z jego otecznia mi nie dawno powiedzial "Ignoruj go na forum, to go najbardziej wkórza jak nikt na jego wpisy nie reaguje." Tak bedzie najlepiej i tak trzymac.
No tak, a wczoraj był dzień kolejarza, nie było by źle jakieś zdjęcie siódemki zobaczyć w modelu z tej okazji...
 

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
[quote="Zabkret, post: 288396, member: 4992" olewaj trole. /quote]

To jest takie nowe określenie dla przyszłych klientów?
 
Ostatnio edytowane:

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Trzeba doceniać tych co coś robią,albo próbują bo liczy się chęć i samozaparcie i cieszy,że się pokazuje swoje prace,a tych co dużo gadają i się tylko ośmieszają, nic z tego nie wynika w dalszym ciągu mamy już na Wiejskiej w Warszawie na forum takich tu nie potrzeba więcej,bo tak ich jest za dużo !!!!!
 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
.... i z pewnych względów niektórzy odchodzą,są ale ich nie ma,coś robią,ale tego nie widać.Szkoda,a przecież to jedna ta sama pasja,jedna wielka przygoda,a nie raz spełnienie marzeń z dzieciństwa. Takie życie-niestety,ten naród tak ma:(
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki