• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK P-ń Wschód

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
Faktyczne jest ale ma inny wlot powietrza na podszybiu niż model, z tym to nie problem można położyć kalkę. Logo ICCC, musiał bym przekopać zasoby pewnie by się coś znalazło. Trzeba by pokombinować z pomarańczem bo mam same białe........ Sprawdziłem chyba jest za małe, przydała by się fotka z boku.
 

Bromberek

Nowy użytkownik
Reakcje
40 3 0
Ta loko jest naprawde piekna. Tylko gdzie ja kupic?/. Sa juz w innym malowaniu :-(. Jesli macie jakies,namiary dajcie znac. Dzieki za fotki z polskimi naklejkami
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
W słońcu wyglądają te wagony jeszcze ładniej. Teraz trzeba popracować nad dokumentacją i oznaczeniem do następnych sześciu, a wszystko to dzięki Krzysiowi Młodzikowskiemu.
3-1.JPG 3-2.JPG 3-4.JPG 3-5.JPG
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
Udało się wygospodarować trochę wolnego czasu więc wyjechały na przewietrzanie pozamykane w pudełkach lokomotywy i wagony :)
Ten jest trochę ciemny bo był kręcony w nocy

Z tym jest już lepiej
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
Wszedłem w sobotę do sklepu Karola i ujrzałem tyle dobra, że nie mogłem wyjść bez nowego Byka i zestawu węglarek. Nie był bym sobą gdybym nad nimi się nie popastwił. Znalazłem kilka zdjęć prawdziwej ET22-854 i do dzieła. Poszedł w ruch MIG, AK interaktive i moje przygotowane specyfiki malarskie. Przemalowałem też kabinę by nie świeciła szarym plastikiem.
1.JPG b1.JPG 3.JPG
k1.JPG k2.JPG k3.JPG

Węglarki, tu już puściłem wodze mojej fantazji
w1.JPG w2.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki