• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK P-ń Wschód

OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 16 0
Nie ma to jak wywiezie się kobiełki na działkę, można wtedy pobawić się wagonikami.
Poniżej zestaw dla mojego ulubionego marudy z Piły, oczywiście każdy wagon z innym numerem.
DSCF6322.JPG
Popastwiłem się też nad 440V od Roberta. Były za ładne, więc trochę je załadowałem i oszpeciłem.
DSCF6328.JPG
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 16 0
Tym razem próby zrobienia modelu lokomotywy CARGOUIT-u w wersji jubileuszowej z okazji jej 20 lecia. Materiały przesłane z jedynego wiarygodnego źródła. Trzeba będzie popracować nad wycieniowaniem podkładu, by uzyskać łagodniejsze przejście z czarnego do nocnego nieba.

02.JPG 01.JPG 03.JPG 04.JPG 05.JPG 06.JPG
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.645 33 4
Szybki jak błyskawica z najnowszymi okleinami :)
Mam pytanie do kolegi @DarekW. Skąd można wziąć dostęp do grafiki? Można wyciągnąć z PKP? Bo rozmawialiśmy tak sobie z kolegą, który ma piękną kolekcję modeli, o malaturze Bitwy Warszawskiej na EP09. Mi się udało cudem złapać oryginał w 1:1 i nie powiem, to chyba najlepsza okleina jaka była na PKP. Ale ze zdjęcia, dosyć słabej jakości (poranek) nie ma szans zrobić grafiki na model.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.614 107 12
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki