• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK P-ń Północ

OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Do szopy na rewizję przyjechała EP08-001.
Poprawiono właściwości jezdne, zaktualizowano oprogramowanie dekodera oświetlenia oraz zainstalowano dźwięk.

Poniżej filmik z testu dekodera dźwiękowego...

 
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Dziewiątka już prawie ukończona, wyposażona w światełka PKP i dźwięk. Zostało jeszcze tylko dokleić kilka drobnych elementów typu ramki na reflektorach i lusterka. Mimo, że lokomotywa jest dość duża, to z trudem udało się w niej upchnąć głośnik.

Przejeżdża bez problemu 15-sto stopniowe rozjazdy GeoLine, więc jeśli chodzi o minimalny promień skrętu nie jest najgorzej.

 
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
To nowa tendencja w PKP Intercity - powrót do przeszłości, jak się skopie Pendolino, trzeba będzie wyciągnąć stare ryflaki :p
A tak na poważnie, akurat miałem go pod ręką a jest bardzo ciężki (bo to EFC) i testowałem jak sobie radzi KKK z takim wagonem, szczególnie podczas pchania.
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
ale i tak też może być ... to tylko "polsza" ... kiedyś jak pracowałem na PKP to też często rewidenci używali skrótu .. PKP czyli "Przemyślana Koncepcja Przewozów "
 

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
634 3 1
Nie, nie ! To Polacy tak "rozwijają" ten skrót, bo Czesi, ani nie widzą co znaczy "kiepskie", ani co znaczy "popychadło"...
Taki to już niestety jest ten polski Naród. Cudze chwali, swojego nie zna, ale zawsze krytykuje...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 20
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki