• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK P-ń Północ

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 16 0
Światła Karola jak zawsze wyśmienite, niestety by oświetlenie dawało pełny efekt trzeba by pomalować siedzenia. Dla tego wolę wagony Robo i ACME, gdzie wygląda to zupełnie inaczej.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Nawet Tillig miał kolorowe siedzenia w swoich YB. A forma 20 lat już ma.
Tyle że tam siedzenia były jako osobny element, tutaj chyba zlane razem z formą?
 

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
Trzeba przyznać że modele na tej wymianie bardzo dużo zyskują pod względem wyglądu. Mam wymienione w SP42-71 i jest to moja "flagowa" stonka :) Jeszcze raz dziękuję za wymianę!
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Jeszcze jakby gniazda sprzęgu były czarne, byłoby świetnie :)
Reflektory pięknie się prezentują :boso:
 
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Kolega zamówił tylko dolne. Ale faktycznie ja się nie podejmuję wymiany górnych, bo bez malowania sobie tego za bardzo nie wyobrażam.
[DOUBLEPOST=1455738905][/DOUBLEPOST]
Karol mam pytanie ;dlaczego tylko dolne ? Chyba ten górny było by teoretycznie wymienić najłatwiej.
Teoretycznie może tak, w praktyce widzę to zupełnie odwrotnie ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 20
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki