• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK P-ń Północ

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Ja bym się bał taką kolekcję przyjmować pod swój dach, bo by żal było się z każdą jedną z osobna żegnać potem... tak z ciekawości jak wypadają reflektory w Marketce pod względem funkcjonalnym?
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.418 230 14
ja nie oceniam, bo później są pretensje.
Przestań… czy Ty naprawdę nie wiesz, kiedy dosyć? Jak bym chciał mieć do Ciebie pretensje, to już dawno bym Ciebie zapytał, czy przeczytałeś umowę licencyjną, którą zaakceptowałeś ściągając projekt do dekodera – czy z esu.eu lub schlesienmodelle.de, jest taka sama. Wykorzystanie tego projektu w celu komercyjnym jest zabronione. A jeżeli ESU Ci sprzedało dekodery z wgranym projektem do mojej EU, to jest to wbrew umowie, jaką mam z nimi. Chyba się jednak wezmę za ten temat po Trybunałach…
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
Przykro się czyta na forum takie rzeczy.
Nie znam Waszego problemu Panowie i nie chcę znać bo to nie moja sprawa, ale myślę że powinniście to wyjaśnić prywatnie bo obaj jesteście uważam nieprzeciętnymi osobami i łatwo stracić wiele w oczach wielu przez takie zachowania.
 
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Nie bardzo rozumiem o jakie zachowanie chodzi, ja tylko napisałem, że nie chcę oceniać tego modelu. Zaczepki, jak widać, za każdym razem idą z jednej strony.
 
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Żeby nie zaśmiecać wątku o siódemce Piko, będę czerwone diody kontynuował u siebie. Na zdjęciu przerobiona fabryczna płytka od siódemki, czerwone diody trafiły na dół, a niebieskie kabelki przy okazji robią za izolację czerwonego światła od białego. W plastikowej osłonce od razu jest prostokątny otwór, przez który świeci czerwone światło. Zastanawiam się, po co ten otwór tam został wykonany, może producent też planował wykonanie czerwonych świateł ?

IMG_9986.JPG
 

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
Karolu, pokaż proszę efekt świecenia przy takiej konfiguracji, ja zrezygnowałem z umieszczenia diodek na płytce ponieważ ciężko tak naprawdę jest wycelować odpowiednią diodką w odpowiedni światłowód.
 
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Świeci tak, jak już pokazywałem w wątku o Piko. Na pewno Twoje rozwiązanie jest lepsze pod kątem świecenia, mi bardziej zależało na wygodzie i mobilności budy.

IMG_9981.JPG IMG_9983.JPG
 

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
Właśnie mam wrażenie że czerwony ciut jednak prześwieca do odbłyśnika światełka głównego..i odwrotnie. Mam wrażenie że odbłyśnik światełka czerwonego świeci też na biało. Jak byś jeszcze wrzucił fotki pod innymi kątami albo np od czoła lokomotywy to byłbym wdzięczny :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 20
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki