• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK P-ń Północ

OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Korzystając z nieobecności rodziny udało się trochę popchnęć do przodu projekt Pt31. Poprawione zostały kola poprzez naklejenie kołpaków oraz praktycznie zakończyłem prace przy tendrze, pozostały tylko deseczki i węgiel no i lekka patyna...
 

Załączniki

OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Ponieważ pojawiły sie zdecydowane naciski z góry, trzeba było rzucić w kąt siódemki i inne takie i zabrać się za leżące od kilku tygodni Gagariny.
Konkretnie za ich oświecanie... poniżej efekt (światło na zdjęciach jest zbyt jaskrawe ze względu na długi czas naświetlania).

IMG_9029.JPG IMG_9030.JPG IMG_9031.JPG IMG_9032.JPG IMG_9033.JPG IMG_9034.JPG IMG_9035.JPG IMG_9036.JPG
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Fabryczny by wyglądał inaczej, bo tego co jest obecnie łatwo nie da sie przerobić.
Ja rozcinam fabryczny światłowód i do każdej części przyklejam białą diodę.
Czerwone są zrobione w ten sposób, że wklejony jest światłowód przechodzący przez otwór w kabinie, a za kabina na ostoi w wyfrezowanych wgłębieniach wklejone są czerwone diody, ale to już kiedyś było na forum pokazywane.

Na ostoi jest sporo miejsca, wystarczyłoby, gdyby Roco skróciło odrobinę te elementy ostoi, które są z tyłu za kabinami (tam, gdzie są teraz żarówki) i w tym miejscu wstawiło płytkę z ledami, coś na wzór tej, która jest w EU07 Piko. Wystarczyłoby zmienić układ światłowodów i mogłyby być niezależne światełka na ledach, zamiast patentu na jednej żarówce sprzed 30 lat.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 20
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki