• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK P-ń Północ

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
Usyfienie i przyrdzewienie to jedno i tu nie mam zastrzeżeń ale do 7031 mu daleko z odcieniem a mimo wszystko będą miejsca na dachu gdzie kolor oryginalny będzie mniej lub bardziej ale jednak widoczny. Ale żeby była jasność to naprawdę czepianie się dla formalności, cobyś w samozachwyt zbyt szybko nie popadł :D.

Jasiu, jak to mawia Dominik - ja, mosz Ty chopie recht.
 
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Niestety to był chyba ostatni odcinek serialu, lokomotywa spadła podczas przenoszenia z dość znacznej wysokości, straty są tak znaczne, że chyba już nie będę w stanie się zebrać, żeby ją od nowa poskładać.
Po 9 miesiącach odrodziła sie chęć powrotu do tematu Pm2-21. Odbudowałem najbardziej zniszczony po upadku tender, wprowadzając kilka zmian. Dla porównania zdjęcia sprzed katastrofy i obecne.

Przed:

IMG_5868.JPG IMG_5869.JPG IMG_5871.JPG

Po:

IMG_7926.JPG IMG_7927.JPG IMG_7931.JPG IMG_7932.JPG
 

SD

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
1.284 2 0
Karol - widzę, że tym razem pomalowałeś ramki okien w budce. Robiłeś to z ręki czy wymyśliłeś jakieś maskowanie?
 
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Podwozie tendra też już gotowe. Ono było najbardziej zniszczone, zderzaki wbiły się do środka a rama połamała. Wszystko zostało posklejane a niektóre ubytki uzupełnione polistyrenem. Dodam, że po wypadku, żadnej części nie kupiłem nowej, wszystkie zostały naprawione. Nowe są tylko zderzaki od Kluby.

IMG_7949.JPG IMG_7952.JPG IMG_7954.JPG IMG_7956.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 20
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki