• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK P-ń Północ

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
Jaką farbą malowałes, że wyszła Ci taka skórka pomarańczy ?
Nie zastanawiałeś się nad poprawką ?

Jagódka zacna, tylko nie wiem czy aparat tak wyciągnął, czy tak jest, bo nie podejrzewałbym Cię o fuszerkę Łobuzie o_O
 
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Nie ja malowałem. Wydaje mi się, że to są lakiery samochodowe, ale nie jestem pewien.
Ja tylko po kalkach kładłem lakier satynowy Pactry i to on podkreślił tą fakturę. Ale to tak wygląda tylko na powiększeniu na fotce, normalnie takiej faktury nie widać. Do tego zdjęcie jest rozjaśniane w programie graficznym.
To się nazywa kolor młotkowy... poza fakturą farby model rewelacja! Co to za zestaw?

Sama buda jest złożona z zestawu EFC-Loko
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.407 47 0
Jak zrobicie zdjęcie makro modelu Roco malowanego to tez tak wyjdzie.:DNajważniejsze żeby "gołym" okiem nie było widać.
Teraz trochę zaczynam żałować że sprzedałem ten zestaw.:(
 
OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Zdradź proszę jak wykonasz szyby do niej? Wycinanka laserowa czy inne kosmiczne technologie?;)

Pozdrawiam
Szyby standardowo z grubej folii, a raczej czegoś takiego jak wkładają do zestawów budynków do sklejania, jako szyby.
Tu jest to proste, bo szyby są płaskie, wystarczy podkleić od środka. Dokładnie tak to było wykonane w innej dziewiątce EFC, więc nie ma co wyważać otwartych drzwi.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 20
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki