• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ZNTK P-ń Górczyn

OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.173 11 0
#62
Dzisiaj ukończyłem kolejny model do kolekcji tym razem jest to koparka K162 OSTRÓWEK firmy MM BRNO. Doszły takie detale jak figurka kierowcy, dźwigienki a wszystkie teleskopy przerobione na ruchome ;) ps. dopiero po zdjęciach zobaczyłem że lusterko odpadło ale już naprawione :)
 

Załączniki

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
#65
Gratuluję wykonania oraz samozaparcia za ruchome siłowniki! :) Odrobinę rzuca się w oczy niezaszpachlowana szpara na błotniku, ale ogólnie ładnie wyszła koparka.
 
OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.173 11 0
#66
Gratuluję wykonania oraz samozaparcia za ruchome siłowniki! :) Odrobinę rzuca się w oczy niezaszpachlowana szpara na błotniku, ale ogólnie ładnie wyszła koparka.
Dzięki Tomek, nie ukrywam że wzorowałem się na Twoim wykonaniu, a jeszcze została mi do ukończenia IFA dźwig Takraf ADK 125 to może niedługo uda się wstawić zdjęcia ;)
 
OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.173 11 0
#67
A dzisiaj końca doczekał się dźwig Takraf ADK 125, również firmy Model Master Brno ;) wszystkie siłowniki oraz główne ramię w pełni ruchome :)
 

Załączniki

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
#68
Idziesz jak burza z nowymi prezentacjami :) Nieźle wyszedł Ci dźwig! No i duży plus za siłowniki. W moim też mam zrobione jako ruchome te od podpór i wiem ile czasu to zajęło. Motywujesz mnie, żebym skończył swój :)
 
OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.173 11 0
#69
Dawno nie odświeżany temat a trochę podziałałem w temacie swojego taboru i w końcu złożyłem w jedną całość trio Uacsów od Grzesia Ostbahna. Muszę jeszcze tylko dotoczyć zbiorniki na podwozie, pomalować i nałożyć kalki. Ogólnie pracy od groma żeby złożyć jeden wagon, a o trzech to już nie mówię ;)
 

Załączniki

OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.173 11 0
#73
Witajcie ponownie, praca przy Uacs-ach dobiegła końca i tak prezentują się na gotowo:
 

Załączniki

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.295 23 0
#76
W jakiej wojnie brały udział te wagony?;)
Tak na serio, to chyba lepiej nie robić zbliżeń na zbiorniki, bo wyglądają, jakby zostały ... ostrzelane!
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.295 23 0
#78
Nie będę się wymądrzał, bo w życiu zmontowałem jeden model żywiczny i efekt końcowy był podobny (ale to czołg był i akurat nie przeszkadzało!), ale potem poczytałem i się dowiedziałem, że doświadczeni w tym temacie modelarze smarują takie odlewy czymś, co wypełnia pory i po delikatnym oszlifowaniu powierzchnia robi się już gładka. Warto poszukać dokładnych informacji w necie i wypróbować.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki