• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK Ostrów Wlkp. czyli łysy udaje inżyniera

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#24
A, jak wygląda ew. rozbieranie pudła np. celem naprawy lokomotywy (wymiana głośnika)?
Czy nie nastąpi podczas zdejmowania pudła uszkodzenie mechanizmu?
Czy należycie zabezpieczyłeś sam mechanizm?:niepewny:;)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#27
Piękny model jarmarcznie ozdobionego parowozu. Na szczęście w takim wyglądzie nie jeździł bardzo długo, a po niedawnym remoncie ma już bardziej normalny wygląd. Ale brakuje biało-czerwonego wzorku na dekielku prądnicy, a przede wszystkim orła na drzwiach dymnicy. Brakuje też napisu na skrzyni węglowej tendra, ale nie mam zdjęcia, na którym byłoby to widać dokładniej. Tak ten parowóz wyglądał podczas obchodów 150-lecia otwarcia linii Wrocław - Oława w maju 1992 roku:

37 (27)a.jpg

38 (37)a.jpg
 

Pawelec PKP

Znany użytkownik
Reakcje
1.168 90 9
#29
Piękny model jarmarcznie ozdobionego parowozu. Na szczęście w takim wyglądzie nie jeździł bardzo długo, a po niedawnym remoncie ma już bardziej normalny wygląd. Ale brakuje biało-czerwonego wzorku na dekielku prądnicy, a przede wszystkim orła na drzwiach dymnicy. Brakuje też napisu na skrzyni węglowej tendra, ale nie mam zdjęcia, na którym byłoby to widać dokładniej. Tak ten parowóz wyglądał podczas obchodów 150-lecia otwarcia linii Wrocław - Oława w maju 1992 roku:

Zobacz załącznik 777140
Zobacz załącznik 777141
Dla uzupełnienia brakuje napisu Queen :love: czyżby to nawiązanie do królewskiego wyglądu czy do zespołu Queen :ROFL:?
 
OP
OP
muminek

muminek

Znany użytkownik
Reakcje
364 44 1
#30
Wielka szkoda że nie miałem tak dobrych zdjęć pierwowzoru gdy robiłem model.
A orzełka brakuję bo właściciel modelu koniecznie chciał mieć go u siebie przed świętami i nie chciał czekać aż się orzełek wytrawi z blachy.
 

Tomek K

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
347 5 1
#37
Jeśli ma nasze "wiadra" to już raczej nie powinien mieć podgrzewacza i dzwonu...... Ja rozumiem, że tylko tyle Właściciel sobie zażyczył, ale może On nie wie co jeszcze powinno być zrobione i dobrze by było zwrócić mu na to uwagę. Bo może się zdarzyć, że gdzieś ten model pokaże i usłyszy: ..."Kto Ci takiego knota zrobił" i będzie niefajnie.....
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki