• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ZNTK Mini

OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Widzę że stado wagonów też Ci się powiększa.
Przychodzi czas na pasażerskie do parowozów - donery, boczniaki itp. - w takim zakresie w jakim są dostępne u Marklina. Pojawią się też kiedyś mam nadzieję 4-osiowe. Jak starczy determinacji, czasu i pieniędzy to w oznaczeniach z trzech okresów - z orzełkiem, bez orzełka ale z krótkimi numerami inwentarzowymi i takie jak ten bagażowy z długim numerem. Liczę też na to, że obok przemalowania pojawią się tez drobne przebudowy. Najbardziej zależy mi na donerach z zabudowanymi pomostami. Marklin robi otwarte pomosty, no ale jeden kolega z Krakowa dał mi trochę nadziei na to, że dorobi taką zabudowę jako wydruk 3D.

Czekam na moment kiedy podłączyć będzie można do Oi2 kilka boczniaków ...
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
A tymczasem niby skończone Gagariny dostały jeszcze oznakowania "Zakład Taboru/Zakład Spółki). Na początek 1102 i 1103:

IMG_1338.JPG


IMG_1340.JPG


IMG_1341.JPG


ST44-700 - niestety najsłabszy ze względu na niezbyt dobry wydruk dostał także "długie numery" na boku i czole

IMG_1345.JPG
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor Z 50
Tabor Z 19

Podobne wątki