• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ZNTK KZK

Reakcje
56 3 0
#1
Witam. W tym wątku będę prowadził różnego rodzaju moje prace. Na początek relacja z prób naprawy siódemki:

WP_20160621_17_48_42_Pro.jpg
WP_20160621_17_50_37_Pro.jpg


Najprawdopodobniej jutro zmyję "patynę" i model powinien wyglądać odrobinę lepiej :D
 
OP
OP
kzk kolej

kzk kolej

Ostrzeżony
Reakcje
56 3 0
#2
Przedstawiam wam dziś swoją pierwszą próbę dobicia, znaczy patynowania biednego starego zakatowanego wagonu produkcji Tilliga. Na razie zardzewiałem dach, i przybrudziłem wózki i podwozie. Jak to Koledzy oceniają? Zmyć to i dać sobie spokój, czy jednak zostawić?
WP_20170507_15_35_58_Pro.jpg
WP_20170507_15_48_18_Pro.jpg
 

kolejowy Marwin

Znany użytkownik
Reakcje
70 0 0
#5
Dach proponował bym psikać z aero albo spraya lakierem bezbarwnym matowym i później z aero jakimiś specyfikami modelarskimi np. WASH, albo Humbrol, tylko humbrol dobrze rozcińczony. Na to lakier matowy bezbarwny z aero albo spray.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki