• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ZNTK "Kwachy"

SD

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Dzięki za miłe słowa a zwłaszcza te o tym, że kogoś moja dłubanina inspiruje do działania bo tak naprawdę właśnie po to ją pokazuję.
Inspiruje, i to bardzo. Bo są rzeczy, których nigdy nie dostaniesz z drukarki 3D, i właśnie tam takie rady i podpowiedzi są najcenniejsze. Wymiana doświadczeń, jak banalnie by to nie brzmiało zawsze stanowi dużą wartość w naszej branży. Super wagony, Michał :)

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
ŁKMK
Inspiruje, i to bardzo. Bo są rzeczy, których nigdy nie dostaniesz z drukarki 3D, i właśnie tam takie rady i podpowiedzi są najcenniejsze. Wymiana doświadczeń, jak banalnie by to nie brzmiało zawsze stanowi dużą wartość w naszej branży. Super wagony, Michał :)
Sławku, kto jak kto ale to raczej Ty jesteś inspiracją dla mnie. Ileż to ja się na mlaskałem i nacmokałem nad Twoim sanosem.
Tak czy siak masz rację, wszelkie tego typu relacje i porady są bardzo cenne. Większość mojej wiedzy i pomysłów w sumie zaczerpnąłem właśnie od innych. Czytam i przeglądam masę poradników i forów wszelakich, i mimo że wiele tematów się powtarza zawsze wydłubie się coś cennego dla siebie. Technologia nowoczesna jak najbardziej tak! ale bardziej jako pomoc a nie zastępstwo bo mnie bardziej bawi samo robienie niż posiadanie modelu :)

FENIX

Znany użytkownik
modele mistrzowskie ,pozazdrościć i pogratulować

jeno jak byś miał troszkę czasu popracuj nad dachami, dachy są dopiero w fazie początkowego weatheringu

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
ŁKMK
Mój skład skrajni miewa kłopoty z pokonywaniem niektórych trudnych miejsc na makietach
skrajnia_1a.jpg

Wszystko za sprawą tego, niemal 2-kilogramowego monstrum.
skrajnia_2a.jpg

Po przedostatnim SH zadecydowałem, że wystrugam jakiś popych do niego. Gagarin mi nie pasował na końcu więc wybrałem koziołka od MTB. Rozgrzebałem go grubo ponad roku temu i tradycyjnie już niemal dałem ciała ze światłami. Wreszcie się zawziąłem i kolejny zalegacz półkowy doczekał się szczęśliwego finału.

t448_1a.jpg

t448_2a.jpg

t448_3a.jpg

t448_4a.jpg

Tu oryginalny spalinowóz z podobnym zestawem. Do transportu tego transformatora bardziej by pasował zestaw 32 osiowy. Ale zestaw super, nie zazdroszczę koledze, bo mam taki w kolekcji tylko że w skali 0.

Ponieważ ten link się nie otwiera z wiadomych względów, to podaję tutaj opis tego wagonu. [ Wagon towarowy Uaais do przewozu odpadów radioaktywnych z elektrowni atomowych Niemieckich Kolei Federalnych DB ] Tak że kolego Przemku nie jest to niestety żaden transformator i do tego składu, piękny wagon STK oraz ST 44 chyba, bo za bardzo nie widać, też tej firmy, po prostu nie pasuje. W rzeczywistości taki skład na polskich torach, z tego co mi wiadomo, nie był obecny.

przemek tabisz

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Ponieważ ten link się nie otwiera z wiadomych względów, to podaję tutaj opis tego wagonu. [ Wagon towarowy Uaais do przewozu odpadów radioaktywnych z elektrowni atomowych Niemieckich Kolei Federalnych DB ] Tak że kolego Przemku nie jest to niestety żaden transformator i do tego składu, piękny wagon STK oraz ST 44 chyba, bo za bardzo nie widać, też tej firmy, po prostu nie pasuje. W rzeczywistości taki skład na polskich torach, z tego co mi wiadomo, nie był obecny.
No to muszę poszukać innej skrajni. Poproszę linka do zakazanego sklepu na PW.
I może ktoś mi powie coś więcej o tym zakazie, bo nie wiem o co chodzi.

Piotr M.

Moderator For Techniki Mod. i Prawdziwa kolej
Zespół forum
Przez Czeremchę jechały składy z odpadami radioaktywnymi z Niemiec i dalej linią 43 na wschód. Po tych pięknych czasach zostały sygnalizatory radioaktywności przy torze odchodzącym na Białoruś.