• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ZNTK Aleksandrowo

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#1
Witam,
W tym wątku będę prezentować swoje prace, konwersje. Wątek zapewne nie będzie się rozwijał najszybciej, ale mam nadzieję, że prace, które się tutaj pojawią, zaciekawią Was :).

Rozpocząłem konwersję wagonu towarowego Roco 46822 na polski .Gklm (Kdt). Wzbogacam go o detale od EFC-Loko. Jest to moja pierwsza konwersja i praca z blaszkami, więc proszę o opinie. Blaszki kleiłem, nie lutowałem. Kalki mam na epokę IVa, ale czy ktoś wie czy w IVc jeszcze jeździły?
I jeszcze jedno, czy ktoś wie, gdzie można zakupić sprężynujące zderzaki (np. Weinert)?
20130616_102302.jpg

20130616_102241.jpg
 

Załączniki

OP
OP
olek1398

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#3
No to trochę szkoda, bo nie będzie mi pasować do składu towarowego, który kompletuję... No cóż, ale skoro dostałem zestaw do przeróbki to zawsze warto też poćwiczyć ;).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 2
Tabor 27
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki