• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie ZNLE Griffin

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#1
Jest wątek o Maratonie, musi być i o Griffinie, który ma dzis swoją premierę w Berlinie. W mojej opinii wyglądem rozkłada Pesę na Łopatki ... (fotki za Rynkiem Kolejowym)

gryf1.jpg
gryf2.jpg
gryf3.jpg
gryf4.jpg
gryf5.jpg
gryf6.jpg
 

rocketman

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Bardzo ładny to mało powiedziane.

Jednak w ZNLE powiini zastosować odwrotną kolorystykę swoich lokomotyw. Dragon jako lokomotywa towarowa powinien być w nawiązaniu do tradycyjnej barwy zielony, zaś Ggriffin powinien być pomarańczowy chcąc ze swoją vmax=200 km/h przejąć obsadę lini i tradycje takich lokomotyw jak EP05, EP08 czy EP09, które to miały takie barwy przenosząc je w nowoczesny świat techniki.
Wystarczyło by takze miejsca na logo przyszłego przewoźnika.
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#4
Tak,
zgadzam się z tezą że ładny >> i tylko ładny ;) .

Zasadniczo nie wyróżnia się wśód innych loków z zagranicy.

Pesa ma inny design > coś wnosi nowego do wyglądu > jak dla mnie za wygląd (+) na korzyść Pesy.

Co nie zmienia faktu iż 3mam mocno qciuqi aby oba POLSKIE towary sprzedawały się a ich produkcja szła pełną parą !!
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#5
Kuźwa, ten Griffin wygląda świetnie, a kolorystyka też moim zdaniem dobra :) Chłopaki dają radę ze swoimi projektami. Teraz tylko patrzeć, jak ktoś się zainteresuje tematem i loki rozejdą się w mgnieniu oka po zarządach.. :)
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#9
Te elementy to zapewne to samo co stoi na ziemi przed lokomotywą, czyli jakieś reflektory stanowiące zapewne część wystroju służącego pokazowi lokomotywy.

A co do wyglądu, to jak patrzę na czoła, to tak jakbym patrzył na Taurusa Siemensa, tylko z innymi reflektorami.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#16
Fajnie wygląda ta flaga Pesy obok Griffina :) Panie Andrzeju - było to jakoś wykadrować ;)
Tam obok stał tramwaj Pesy, nie chciało mi się bawić.

Żeby nie zaczynać nowego wątku dla kilku zdjęć, postanowiłem tu wrzucić dwa dziwadełka: propozycja wagonów metra dla London Underground i hybrydowa lokomotywa Vossloh. Oba na razie tylko jako modele.

IMG_0366.JPG
IMG_0367.JPG
IMG_0370.JPG


IMG_0355.JPG
IMG_0356.JPG
 

Tomek K

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
347 5 1
#17
Boże drogi!!!!! Toż to nawet trudno nazwać brzydactwem - szczególnie to ohydztwo dwunapędowe! Autor tego "cudu" powinien dostać dożywotni zakaz projektowania czegokolwiek:mad:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 29
Koleje w Polsce 47

Podobne wątki