• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie ZNLE Griffin

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
Andrzeju, co do tej wiecznej prowizorki...
O ile fajnie, że w końcu jest zejście na perony z wiaduktu, gdzie ulokowane są przystanki, wstawiono ruchome schody w zejścia do tunelu, to się zgodze.
Ale tu funkcjonalność tej kładki według mnie pozostawia wiele do życzenia..., ale to już dyskusja na stosowny dział

Pozdrawiam,...
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
EU160-030 z pociągiem PKP IC "Ondraszek". Sprawca mojej nieudanej próby sfilmowania i sfotografowania EP05 Czesio, który dziś jechał na IC "Daszyński" przez Zagłębie. Stanął przed semaforem na 30 sekund przed przejazdem Czesia. Wyjątkowo długi "Ondraszek" dodajmy. ...aż jego maszynista wyszedł mnie pocieszać bo zauważył co się wydarzyło na stacji Dąbrowa Górnicza Ząbkowice :D W sumie miłe to było.



Dodam tylko, że przy okazji rozbiłem sobie telefon :rolleyes:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 29
Koleje w Polsce 47

Podobne wątki