• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Znalezione na YT...

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.446 72 3
#1
Jako, że to tyczy sie Zki właśnie to... ;)
Relacja z Zetkowej imprezy modelarskiej w Niemczech (nazwa wnazwie filmu - nie chcę strzelić byka w pisowni).
Uwagę moją przykuł polski akcent (ok 8 minuty) ... Czy ktoś od Nas tam był??

Screenshot_20201202-103020.png

Tu film /relacja...

Pozdrawiam,...
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
#3
To film z Altenbeken, gdzie co dwa lata odbywa się międzynarodowy zlot skali 1:220 - największa w Europie impreza dedykowana Zetce - byłem na tej imprezie w 2016 i 2018. W 2020 impreza odbyła się w formie on-line.

Pokazana makieta jest faktycznie z Polski - jej właścicielem jest Maciek z Warszawy i pomagałem ją obsługiwać, pokazując też kilka modeli PKP przy okazji. Stonka na tej makiecie to model ręcznie robiony z blach fototrawionych wyposażona w dekoder. Przemalowanka modelu Marklina na bonanzę ma oznakowanie PKP, które przygotowałem i nanosiłem. Jest jeszcze jeden polski (choć nie wprost) element na tym filmie. Zaraz za tą makietą widać system jeżdżących samochodów w skali 1:220 - producentem jest KK Produkcja - firma mająca siedzibę w Polsce.
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.649 33 4
#7
Piękne! Szkoda, że nigdy nie ma porównania z jakimkolwiek przedmiotem, aby to sobie wyobrazić jak to mała skala. Ciekawe jak w innych fragmentach makiety, bo tu wybitnie ładnie się porusza, bez żadnego podskakiwania mimo malutkiej masy.(y)
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"