• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Zmycie szyb plastikowych

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#21
Jeżeli nie chcesz udzielać żadnych rad to po prostu tego nie rób,a tym bardziej nie krytykuj tych którzy w miarę swojej wiedzy ,możliwości i dobrych chęci to robią.:p
Udzieliłem więcej rad na tym forum niźli Ty masz wpisów rzeczowych to po pierwsze.
Po drugie wytknąłem tylko bezsens udzielania takowych, powodem są także tacy użytkownicy jak Ty.
Po trzecie boleję nad tym iż w naszym kraju zanika umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Do punktu drugiego, Wy młodzi/starzy i niedoświadczeni nie zadajecie sobie nawet odrobinę trudu by przeczytać dział dla początkujących, zadajecie pytania, potem ignorujecie odpowiedzi, ponieważ i tak wydaje Wam się że YT Was już wszystkiego nauczył, przykładem jest mój wątek o budowie skrzynki, czyta go kilku ludzi, pozostali logują się na forum i znów zadają pytania na które dziesiątki razy dawano odpowiedź.
Może tym razem zrozumiesz co chciałem powiedzieć.

Degeneruje się w zastraszającym tempie nasze społeczeństwo, forum musi dostosowac swój poziom, aby było jak najwięcej wejść a co za tym idzie oglądalność reklam, bo kasa a nie misja jest tu priorytetem, poziom forum tez spada, mimo kosmetycznych zmian, jest coraz gorzej, modelarzy tu tyle co kot napłakał, oszołomów prawie jak w okrągłym budynku w W-wie.

Powinniście sobie wszyscy quasi początkujący założyć swoje forum, wtedy nikt Was nie bezie obrażał, poniżał, wszyscy będzie mieli poziom "master" i będziecie się pławić w odmętach własnej zajebistości i nieomylności.

Niestety zlikwidowanie działów o których pisałem, nie poprawi kondycji tego forum, może to zrobić tylko likwidacja, reaktywacja i żelazna dyscyplina, na nowym forum, weryfikacja osiągnięć i umiejętnosci, jakość a nie ilość, ale o tym możemy zapomnieć, dlatego nic się nie zmieni.