• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zmiana natężenia światła w dekoderach (np Roco)

nero

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Witam,
Szukałem na forach ale nie znalazłem odpowiedzi. Moja loko roco Br140 bardzo słabo świeci. W porównaniu z innymi np piko ledwo te swiatła widać. Czy ktoś wie który adres i na jaką wartość mam zmienić? loko jest z zestawu startowego więc ma dekoder roco?
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#4
Czy ta Br140 nie świeci po przez światłowody? I na dodatek czy nie jest to jedna żarówka gdzieś wewnątrz lokomotywy? W takim przypadku, bez przebudowy oświetlenia raczej nic nie da się zrobić.
SM-ka ma diody prawie "na wierzchu".
 

Pawel

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
343 1 1
#5
Witam,
Szukałem na forach ale nie znalazłem odpowiedzi. Moja loko roco Br140 bardzo słabo świeci. W porównaniu z innymi np piko ledwo te swiatła widać. Czy ktoś wie który adres i na jaką wartość mam zmienić? loko jest z zestawu startowego więc ma dekoder roco?
W Roco 10745 jest to CV54, wartości 0-16, fabrycznie 16, czyli max.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 7
DCC 9
DCC 3
DCC 11
DCC 31

Podobne wątki