• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zmiana adresu Lokomotywy przez DDW i Booster roco jak to zrobić?

marcinx00

Aktywny użytkownik
Reakcje
46 0 0
#1
Witam czy można przez DDW +booster roco 10761 w programie GBB zmieniać cv dekodera lokomotywy bo po dodaniu nowej loki ustawia się ona na ten sam adres, przy próbie programowania dekodera nie mam aktywnej zakładki ddw lokomotywy,jest ona aktywna przed połączeniem z systemami dcc jak połącze znika a połączenie jest wymagane do programowania.
Jak robię taki myk że przed połączeniem z systemami dcc wejdę w programowanie dekoderów mogę wybrać zakładkę ddw lokomotywy przechodzę następnie odczyt/zapis CV jak próbuję coś zapisać pokazuje żeby najpierw połączyć z systemami dcc i wtedy nie zamykając tego okna łączę i po próbie zapisu wywala taki błąd

Czy to wina DDW czy brak umiejętności zmiany CV ?
 

Załączniki

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#4
W DDW są "kanały". Każdy kanał coś pofrafi. Spróbuj programować na innym kanale. W DDW jest miejsce, gdzie jest opisane, który kanał co potrafi.
Z ekranu można wyczytać, że próbujesz programować na kanale "2".
W różnych wersja DDW różne kanały różne rzeczy potrafiły.

PS. DDW nie jest "przyjazdny użytkownikowi"... :)
 
OP
OP
M

marcinx00

Aktywny użytkownik
Reakcje
46 0 0
#5
jest coś takiego w ddw "programowanie dekoderów 12" czy o to chodzi gdzie to mam ustawić? I czy to co na załączonej fotce CV1 i zaznaczona 4 to dekoder zmieni się po zapisie na cv4
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 13
DCC 5
DCC 9
DCC 3
DCC 11

Podobne wątki