• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Zlot "Modularzy" Kolejowych Radom 2016

OP
OP
G

gemol

Aktywny użytkownik
Reakcje
137 13 0
#4
Póki co stacja techniczna i kilka metrów szlaku. W sumie ok. 9 metrów. Koledzy mają ambitne plany na przyszłość, więc jest nadzieja na kolejne metry.
 

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.442 7 1
#8
Wszystkich chętnych aby nabyć coś od UMF na zlocie w Radomiu serdecznie zapraszamy na imprezę w sobotę. Będziemy cały dzień do wieczora.
Dostępne będą wszystkie detale do parowozów, zabudowa makiet i tym podobna drobnica. Przede wszystkim będzie można nabyć zestawy do budowy nowej wersji SM48 - wersja z ramą full metal.
Będziemy mieli na sprzedaż również nasze zaginarki modelarskie UMF. Będzie można zapoznać się z działaniem i wyglądem stanowiska roboczego UMF.

Ogłoszenie zamieszczone za zgodą Gemola.
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
15 0 0
#12
W sobotę na zlocie w Radomiu będzie możliwość obejrzenia i zakupu nowości firmy FRED w skalach H0, TT i N. Bedą wagony Eamos i nowa wersja Gags'a. Serdecznie zapraszam!
 

pilu35

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Byłem, widziałem, szlak w TT bardzo ciekawy i długi, jest na czym oko zawiesić, szlak w H0 też ciekawy ale jeszcze kawałek by się przydał, mam nadzieje ,że grupa z Radomia będzie go wydłużać. Niestety nic nie udało mi się zakupić, w sobotę wybór dość niewielki ale w sumie to nie giełda więc trudno się mówi :) Ogólne wrażenie pozytywne. :)
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#14
trochę zdjęć z Radomia
 

Załączniki

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#15
Były dwa sklepy z nówkami sztukami w tym nie mniej znany sklep z Gorlitz i Adbis z Lublina z używkami. Byłem dziś, pociągi jeździły zarówno w TT jak i w H0. Koledzy z H0 pozwalali dzieciakom pojeździć po szlaku. Oprócz tego była dostępna dla najmłodszych kolejka ogrodowa (na zdjęciu z moim maszynistą). Sympatycznie jak zwykle.
 

Załączniki

Podobne wątki