• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zimowa Wystawa Makiet Nostalgia Za Parą w Gdańsku

OP
OP
Salsa

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#64
Już w najbliższą niedzielę, 15 marca 2015, na Zimowej Wystawie Makiet Nostalgia Za Parą w Gdańsku będzie można zobaczyć w ruchu seryjny model lokomotywy EP07-198, firmy SK-Model/Piko. Podczas jazd na makiecie wykonamy zdjęcia i filmy, prezentujące tę lokomotywę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy.

Zimowa Wystawa Nostalgia Za Parą - 15 i 22 marca 2015 w godzinach 16.00-19.00. Gdańsk, Centrum Handlowe Oliwa (Media Markt, Leroy Merlin), ul, Grunwaldzka 309.

Podziękowania
Grupa Nostalgia Za Parą dziękuje firmie SK Model oraz sklepowi modelarskiemu Modelmania za udostępnienie modelu wraz z dekoderem dźwiękowym.

ep07_pkpic_sk_model_plakat1.jpg
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
56 3 0
#66
Już w najbliższą niedzielę, 15 marca 2015, na Zimowej Wystawie Makiet Nostalgia Za Parą w Gdańsku będzie można zobaczyć w ruchu seryjny model lokomotywy EP07-198, firmy SK-Model/Piko. Podczas jazd na makiecie wykonamy zdjęcia i filmy, prezentujące tę lokomotywę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy.

Zimowa Wystawa Nostalgia Za Parą - 15 i 22 marca 2015 w godzinach 16.00-19.00. Gdańsk, Centrum Handlowe Oliwa (Media Markt, Leroy Merlin), ul, Grunwaldzka 309.

Podziękowania
Grupa Nostalgia Za Parą dziękuje firmie SK Model oraz sklepowi modelarskiemu Modelmania za udostępnienie modelu wraz z dekoderem dźwiękowym.

Zobacz załącznik 278277
I gdzie te filmy i zdjęcia? :podstepny:
 
OP
OP
Salsa

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#68
I gdzie te filmy i zdjęcia? :podstepny:
Przed wrzuceniem zdjęć czy filmów trzeba je obrobić... A niektórzy oprócz hobby mają jeszcze pracę.
Wkrótce będą.

Co do modelu TKt48 to rzeczywiście bazą jest Fl a ja jestem kolejnym właścicielem tego modelu, więc nie bardzo mogę coś napisać o jego powstaniu. A z poprzednim właścicielem kontakt jest utrudniony, więc nie bardzo nawet mogę go o to zapytać...
Pzdr, Piotr
 
OP
OP
Salsa

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#70
EP07-198 PKP Intercity (SK Model-Piko) na makiecie Nostalgia Za Parą.Fotografował Remigiusz Majewski.
pzdr, Piotr
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Salsa

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#71
Ciąg dalszy...
EP07-198 PKP Intercity (SK Model-Piko) na makiecie Nostalgia Za Parą.Fotografował Remigiusz Majewski.
pzdr, Piotr
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Salsa

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#73
W napisach tytułowych filmu jest mały błąd, chodzi o lokomotywę EP07 Intercity a nie EU07.
pzdr, Piotr
 
OP
OP
Salsa

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#75
Karol, bardzo prawdopodobne... I w sumie do łatwego sprawdzenia... Model dostaliśmy z SK Model jako pierwszą sztukę dosłaną przez Piko a dźwięk z dekoderem z Modelmanii, więc pewnie dlatego Robert "z automatu" napisał "fabryczny".
Pzdr, Piotr
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#78
Przepraszam kolegę Karola za to faux pas.
W opisie na stronie
www.youtube.com/watch?v=zmw-H2lqwcc
umieściłem info: "Dźwięki dekodera z firmy http://www.dcc24.eu/"
Napisów w samym filmie nie mogę już zmienić bez skasowania całości i umieszczenia pod innym linkiem.
Można by jeszcze tag wrzucić z informacją na napis że dekoder fabryczny, to z tego co pamiętam można zrobić w edycji filmu, można nawet wtedy link wrzucić do strony odpowiedniej...
 

Podobne wątki