• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Zielony "intruz" (Intra)

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
#23
Kapitalnie wyszedł Ci ten model. Gratuluję umiejętności i wykonania. Mignęła mi ale myślę poczekam na prezentację, no i jest pierwszy zarys.
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
747 12 0
#24
Żółty trochę nie taki, ale ogólnie super, jutro postaram się podać oryginalny kod RAL

A tu kolejny zielony : Actros MP4 , na fotce jeszcze nie oklejony ale postaram się cyknąć fotki już z paskami i kompresorem i wówczas wkleję .
Ogólnie trochę tych "żabek" bedzie, większości jednak Scanie, na razie tylko
20180905_085649[1].jpg
osiem zielonych mercedesów .
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
747 12 0
#34
Czy będą inne marki to nie wiem, z tego co słyszałem to mamy powrócić do samych scań, przyszłość zna tylko "góra" .
Jak będą inne marki "żabki" to tu pokażę .
A ogólnie to jak oceniacie nowe malowanie, bo zdania są podzielone .
 
Reakcje
10.765 67 1
#35
Mi się to malowanie bardzo podoba , ale na scanii lepiej wygląda . Ja bym jeszcze widział tam parę aut pomalowanych na biało-czerwono żeby flotę urozmaicić . Fajnie by to nawiązywało do barw naszego kraju .