• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Zielony "intruz" (Intra)

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
#1
Na początek fotka z ukrycia, jedyny odmieniec na całej Intrze, SCANIA S500, zrobię fotki całego zestawu to też tu umieszczę .
20180329_160500.jpg
20180329_160500.jpg
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
#5
Ogólnie to widziałem niebieskie, faktycznie zielona to jakiś "marsjanin: :). A może to tylko "dobra zmiana" :ROFL:.
Jest i będzie tylko jedna taka, są to barwy pewnego klubu żużlowego, ale nic tu więcej nie mogę napisać na ten temat, ot taka jedna jedyna jest i będzie, silo również żółto zielony. I myślę że model takiego zestawu mógły osiągnąć niezłą cenę, tylko jeszcze chyba nikt z producentów modeli nie robi eSki, ja szukałem i nie znalazłem .
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
#11
Będzie jeszcze drobna zmiana w tej scani, a mianowicie blenda która jest teraz zielono-biała będzie żółto-biała .
Po prawej stronie szyby widać nazwę klubu, jest to już dołożone przez kierowcę .

Biało czerwone ciężarówki ma konkurencyjna firma - WIZET , a z drugiej strony nie ma z czym powiązać takich kolorów, reszta aut jest i będzie jak dotychczas .
 
Ostatnio edytowane:

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#13
Pewnie Falubazu sponsorują. Mam zdanie podobne do Bartka... Moim zdaniem każda większą polska firma transportowa mogła by się pokusić o pojazd w barwach narodowych, ot takie maskotki z akcentem patriotycznym. :)
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
#18
Intra na poważnie zmienia barwy, na bazie stoi już osiem Scani S500 - wszystkie zielone, teraz czekają na silosy .
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
#19
Ładne są te zielono żółte barwy, podobają mi się. Coś na miarę holenderskich zestawów. Fajnie gdyby miniaturkę zrobili.