• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ził 157 - pomysł?

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
#1
Witam !
Podczas sprzątania po remoncie natrafiłem na uszkodzony zębem czasu model Ziła 157 KATIUSHA skala 1:72 naprawdopodobniej. Pomyślałem że czas zaadoptować go na jakiś fajny cywilny pojazd. I tu mam pytanko albo prośbę o sugestie, co by tu z niego wykombinować?
Jak widać na fotkach, rama była przecięta pamiętam że nie mieściła się zabudowa z wyrzutnią.


DSC06160.JPG DSC06161.JPG
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
#5
Właśnie przeglądałem neta w celu jakieś ciekawej zabudowy jako holownik. Fajnie by było gdyby był to model czegoś autentycznego. Ostatecznie będzie to holownik :)
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
#7
Fajny furka, i alternatywa dla rdzewiejących ziłów. Ostatecznie szukam jakieś zabudowy holownika, tak postanowiłem i tak zrobię :).
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
#8
Taka szybka aktualizacja, z powodu braku czasu odnowiona została tylko kabina :). Docelowo będzie skrzynia na różne gadżety, a za sobą będzie ciągną lawetę z tym że w skali 1:87 :(. Różnicy w skali prawie nie widać. Kolory wojskowe ale pojazd przeznaczony do cywila :), Szybek niestety nie udało się reanimować, ubrudzone są od wewnątrz i żeby się do nich dobrać trzeba by uszkodzić kabinę. Puki co dwie fotki co udało się zdziałać w temacie :).

 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
#9
Przy takim ubrudzeniu szyb to tylko diorama zimowa, trzeba opieprzyć mechanika co źle założył koła na tylnej osi.
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
#12
:eek::eek::eek: - No faktycznie nie zajarzyłem , co dwa Żubry to nie jeden :LOL: Postaram się to zmienić.