• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Ziębice - Spotkanie H0 i H0e - 18-19 listopada 2017

Rysiek

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
2.482 35 1
#1
KSK Wrocław zaprasza na spotkanie z naszą makietą modułową w Ziębicach, 18-19 listopada 2017,
sala w szkole podstawowej nr 4 w Ziębicach, ul. Zamkowa 31.
W piątek po 19 rozkładanie makiety, w sobotę 10.00-18.00 jazdy, w niedzielę 10.00-15.00 jazdy potem składanie.
 

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#9
Spotkanie H0 i HOe 18 - 19 listopada Ziębice

?????????????????????????
Tak jak pisał 12 groszy. Miałem przyjechać ze swoim wąskotorowym kółkiem i wreszcie je przewietrzyć i pokazać światu. Bardzo się cieszyłem na ten wyjazd, niestety w czwartek dopadała mnie kontuzja kręgosłupa przy przenoszeniu ciężkich rzeczy (nie były to nogi do modułów ;) ): ogromny ból pleców i zmniejszona możliwość poruszania się. Nie pomogła nawet piątkowa wizyta u wysokiej klasy specjalisty rekomendowanego przez samego Covalusa, no i oczywiście nie na NFZ ;), bo to się musi uspokoić przez kilka dni. Przez to nie mogłem targać swoich skrzynek oraz rozkładać ich, co przecież wiąże się ze schylaniem, wchodzeniem pod moduły itp., a ja nawet mam problem ze wsiadaniem do auta. Na szczęście koledzy z KSK Wrocław ze zrozumieniem podeszli do sprawy i tak przeprojektowali układ, abym nie trzeba było ściągać moich modułów (mam też na nich tor normalny). Wszystkich zawiedzionych brakiem skali H0e szczerze przepraszam. Zwłaszcza znajomych, którzy chcieli mi zrobić niespodziankę i przyjechali do Ziębic niezapowiedzeni, a mnie tam nie ma :(.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#12
Przepraszam z OT, ale tak to jest,z tym naszym zdrowiem, wydaje nam się że jesteśmy niezniszczalni, a potem bęc i niespodzianka.
 

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
134 0 0
#13
Takie pytanie odnośnie wagonów "Facc" (tych samowyładowczych za rumunem). Orientuje się ktoś jaki producent robi takie modele albo w miarę podobne?
 
Reakcje
45 1 5
#17
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Proszę wybaczyć, ale nie jestem typem osoby która zagorzale śledzi forum i czyta wszystkie wątki po kolei oraz sprawdza kto, co napisał w jakim wątku, bo mam ciekawsze w życiu rzeczy do robienia...
Dobrze że jednak dziś zajrzałeś bo by Ci fajny model przeszedł koło nosa. Teraz dość zaśmiecania wątku :)
 

Podobne wątki