• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Ziębice – Prezentacja Makiety Kolejowej – 17-18 listopada 2018

grzegorz kita

Moderator Grupy Fremo Polska
Zespół forum
FREMO Polska
KSK 1:1
KSK Wrocław
Reakcje
496 7 0
#1
To już nasze trzecie spotkanie w Ziębicach.
KSK Wrocław zaprasza na spotkanie z naszą makietą modułową w Ziębicach, 17-18 listopada 2018,
sala w szkole podstawowej nr 4 w Ziębicach, ul. Zamkowa 31.
W piątek po 19 rozkładanie makiety, chętnych zapraszamy do montażu/ demontażu

Zwiedzających zapraszamy w
- sobotę 10.00-18.00 - około 15 przerwa techniczna
- w niedzielę 10.00-14.00

potem składanie.
Wstęp oczywiście wolny.

2018_ziebice_listopad.jpg
 

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
#5
czyli moje sobie znowu "poczekają" na lepsze czasy
To może nie jest najlepsze miejsce na taka dyskusję, ale myślę, że lepsze czasy trzeba stworzyć. Tylko, że takie spotkania przygotowuje się wcześniej. Ja też mam kilka modułów i chętnie bym z nimi gdzieś pojechał. Moim zdaniem najbliższym realnym miejscem jest spotkanie w marcu 2019 w Sosnowcu. Tylko ktoś musi się zająć organizacją. Skrzyknąć posiadaczy modułów H0e, którzy chcieliby przyjechać, uzgodnić obecność z organizatorami i wszystko przygotować (układ torów, sterowanie itd). Ja nie jestem takim organizatorem, ale może ktoś się znajdzie. Bardzo bym tego chciał.
 

Podobne wątki