• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Zestawy w PC - kolekcja darius25

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#82
Tak, tutaj to fe-fe, ale jak na trasie spotkają takie cudeńko to zdjęcia cykają wszystkim czym można ;)
Model świetny, dobrze dopracowany, mi tam się takie pisanki podobają, plus dla Ciebie Darku, że dzięki Tobie mamy podgląd chyba wszystkich malowanek jakie wyszły do teraz. (y)
 
OP
OP
darius25

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#85
I oto jest nowy Schubert w wersji PC:)

DSCN7269.JPG
DSCN7270.JPG


Niestety,muszę stwierdzić,że ów model nie jest wart swojej ceny:(
Poprzednie Schuberty według mnie dużo ładniejsze,a i jakość detali lepsza.
W tym modelu nadruk na kabinie wygląda jakby był robiony na sprzęcie sprzed dekady,brak ostrości druku,wszystko się zlewa jakoś.
Być może to tylko moje odczucia,ale jeżeli ktoś nabył również ten model,a ma jakiekolwiek porównanie do poprzednich modeli,to niech napisze,co myśli na ten temat.
 
Ostatnio edytowane:

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#86
Hmmm, model "na pierwszy rzut oka" wygląda świetnie, bardzo dużo detali fajnie zrobiony, ciekawa kolorystyka itp... ale faktycznie tak jak Darek piszesz że gdy człowiek zagłębia się w detale to ta grafika na kabinie nie powala w pierwszym momencie wydaje się że to jakaś rozmazana grafika i niestety po sprawdzeniu innych modeli w necie wygląda tak samo czyli tak ma być :cool:, cena no cóż robi wrażenie :D i mimo tych niedociągnięć zazdroszczę posiadania unikatowego modelu i pogratulować nabytku (y).
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#89
Ja lubię sobie od czasu do czasu przejechać wszystkie strony tego tematu, i co by się tu nie wydarzyło dla mnie królem dopracowania i wzorem tego na co stać Herpę pozostanie Scania MB -Trans

TEN TYŁ!!!

- niesamowity model - wydaje mi się, że więcej już nie da się do niego dołożyć,a przecież tak wyszedł z fabryki - coś pięknego!
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#91
Na zdjęciach tych niedoskonałości nie widać i biorąc pod uwagę głównie całokształt, to jak dla mnie Scania jest kozacka, żółte halogeny, czerwone wykończenia i inne detale. Ale cena faktycznie maskara. o_O
 

Podobne wątki