• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Zestawy w PC - kolekcja darius25

Reakcje
10.796 67 1
#61
Kolejne 3 świetne składy w Twojej kolekcji . Jak dla mnie najfajniejszy melmer , ale mam to wina tego że mam bzika na ich punkcie :D Mostwa fajnie się na tych chromach prezentuję i z tą opisaną podstawką , w takim wydaniu jeszcze je nie widziałem . Stelzl też fajny poprzez kolor i konfiguracje ciągnika . Lubie puschery .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#68
Każdy interesujący. Gablotowa Mostva jest niezłym rodzynkiem. TGX to jeden z tych Melmerów, które najbardziej mi się podobają. Setzl fajnie wykonany, całość w jednym kolorze dodaje uroku.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#69
Z ostatniej prezentacji to Scania jak dla mnie jest najlepszym modelem. Chociaż austryjacki Melmer też niczego sobie.
Co do Mana z Lotosu to wydaje mi się , że powinno się poszukać zdjęcia takowego zestawu i zobaczyć jakiego kolory miał piasty.
 

maniek

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#70
Genialna kolekcja , Man F2000 Evo i zestaw Rico bardzo mi się podobają. Masz dużo gablotkowych pisanek, miejsca też pewnie sporo zajmują ;) Gdyby znudziła Ci się Scania z Rico to służę pomocą , dobrze się nią zaopiekuję ;):gwizd:
 

Podobne wątki