• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Zestawy w PC - kolekcja darius25

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#43
Jak zwykle mieszasz w modelach, betz jest niezły w twoim wykonaniu.
Lubie te twoje wizje modelarskie i pomysły oraz małe wzmianki w modelach,coś tam dodać,coś zmienić czy przełożyć.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#47
Popieram. Lotos bardzo fajny, tylko nie na tych kołach. Za to Melmery wyglądają świetnie i tu chromowane buciki jak najbardziej pasują.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#50
Przepiękna kolekcja ,zwala z nóg i szczęka opada z zachwytu ,(y)(y)(y) jesteś w posiadaniu wspaniałych modeli .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#52
Kapitalny zbiór gablotowców. Melmerowskie Steyro-many zdecydowanie tu królują. Również przychylam się do zdania poprzedników na temat Lotosa, na szarych felgach wygląda lepiej.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#54
Piękny MB w z złotym kolorze pasuje do niego idealnie ,na pewno jest to bardzo rzadko spotykany model , ja z nim miałem styczność tylko raz i więcej go nie widziałem ..(y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#56
Actros zdecydowanie wyróżnia się spośród większości "pisanek" tym złotym kolorem, jak i samym motywem na nim ukazanym. Piękny skład.
 
OP
OP
darius25

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#58
Ostatecznie Lotos będzie stał na mojej półce w takiej wersji jak poniżej.

Posłuchałem większości,że te czerwone piasty mu nie pasują,wiec zmieniłem na czarne.

Liczę się z tym,że będą tacy,co widzieli by oryginalne szaraki,ale w mojej kolekcji ani jeden nie ma szarych spośród 300 modeli,wiec dla Lotosa wyjątku też nie zrobię:)
DSCN6547.JPG
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#59
Z czarnymi wygląda znacznie lepiej, czerwone może i były pod kolor, ale wyglądały troszkę zabawkowo w tym modelu :(
Kapitalna kolekcja Darku, będę Ci to powtarzał do końca świata i jeden dzień dłużej :gwizd:
 

Podobne wątki