• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Zestawy kontenerowe - kolekcja darius25

OP
OP
darius25

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#23
DSCN5427.JPG
DSCN5428.JPG
DSCN5429.JPG
DSCN5430.JPG
DSCN5431.JPG


A te modele już pokazywałem wcześniej,ale teraz żółty Actros dostał osłony międzyosiowe a biały Man TGA i MB Actros wkońcu mają komplet kontenerów:)
DSCN5426.JPG
DSCN5425.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.827 386 20
#25
Kolejne ciekawe modele pokazujesz. Trudno wybrać faworyta, ale wzrok mój przyciągnął nowy Actros z kontenerem "K"Line oraz Betze. Ale nie znaczy to, że inne mi się nie podobają. Wszystkie są fajne.
 
Reakcje
0 0 0
#27
Darek, muszę powiedzieć, że komentarz w Twoich tematach nie może być długi, bo nawet nie wiadomo , o jakim konkretnie modelu napisać ;) Wszystkie, ale to wszystie modele bez wyjątku bym wyhaczył. To jest czysty majstersztyk w Twoim wykonaniu-to co robisz z tymi modelami, z jakim "smaczkiem" dokonujesz zmian , to naprawdę robi wrażenie :D
 
OP
OP
darius25

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#29
Darku szalejesz z puszkami jak widzę.Powiedz mi bardzo spodobał mi się nowy Actros w barwach DHL-u.Czy to jest składak czy może oryginał Herpy?
Piotrku,ogólnie zestaw jest oryginalny,tylko ja zmieniłem mu przyczepę na 3 osiową,a w standardzie ma 2 osiową oraz dołożyłem chromowane kóła z żółtymi piastami i zamieniłem zabudowy na kontenery 20ft.

A tak wygląda w oryginale:

 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#35
wszystko ładnie dopasowane i dobrane kolorami :) bardzo przyzwoite egzemplarze, dzięki olbrzymiemu wyborowi kontenerów luzem z AWM i naczep można sobie stworzyć praktycznie każdy wymarzony zestaw w dowolnej konfiguracji! Excelent!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.827 386 20
#38
Bardzo fajnie wyszedł ten EKB. Zmiana kontenera dała mu dużo lepszy wygląd. Gratuluję pomysłu i wykonania.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 10
Samochody ciężarowe 93

Podobne wątki