• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zestaw startowy

Darek

Użytkownik
Reakcje
20 19 3
#1
Chciałbym sobie kupić zestaw startowy.
Myślałem o:
http://www.modelmania.com.pl/product_in ... CosCsid%3E

Ale nie wiem czy będzie jeszcze dostępny.
W przyszłości chce rozbudować te tory o zestawy B,C,D,E
A jak widze ten zestaw ma już w sobie zawarty zestaw torów B i jest bardzo tani
Czy ktoś się orientuje czy produkcja będzie wznowiona?

Może ewentualnie jakiś inny tani(ale nie jakieś piko) zestaw cyfrowy
 

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
126 3 0
#4
źle się wyraziłem, w doprodukcji, tzn. będzie, ale nie wiadomo kiedy. Ew. można spróbować skontaktować się z jakimś sklepem, czy jest możliwość tego ściągnięcia na zamówienie
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.331 463 29
#6
Standardartikel - Derzeit in Nachproduktion, bitte beim Händler bestellen
Nie za dobrze znam niemiecki, ale jak rozumiem, model "po produkcji" ("nach" znaczy "po", np. "Nachmittag" to po południu), ale jeszcze dostępny, proszę zamawiać w sklepach.

Do każdych torów można podłączyć zasilacz analogowy, jak i sterownik cyfrowy, ale oczywiście nie jednocześnie. Może jednak być potrzebna jakaś przejściówka, bo końcówki przewodów bywają różne.
 
OP
OP
Darek

Darek

Użytkownik
Reakcje
20 19 3
#8
A są jakieś sklepy gdzie jeszcze można to dostać??

A szczególnie we Wrocławiu bo nie lubię zamawiać przez internet.

Jeżeli kupie nowe tory(na podsypie, bez zestawu startowego to podłącze do tych torów mój starty zasilacz(25 lat)??
 

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
126 3 0
#9
Andrzej Harassek napisał(a):
Standardartikel - Derzeit in Nachproduktion, bitte beim Händler bestellen
Nie za dobrze znam niemiecki, ale jak rozumiem, model "po produkcji" ("nach" znaczy "po", np. "Nachmittag" to po południu), ale jeszcze dostępny, proszę zamawiać w sklepach.
czyli rozumienie złe, ale żółty kolor, dobrze mnie naprowadził, że ew. są jakieś pozostałości...

darek11 napisał(a):
A są jakieś sklepy gdzie jeszcze można to dostać??

A szczególnie we Wrocławiu bo nie lubię zamawiać przez internet.

Jeżeli kupie nowe tory(na podsypie, bez zestawu startowego to podłącze do tych torów mój starty zasilacz(25 lat)??
z tego co wiem, we Wrocku jest hurtownia-sklep AMC na Tęczowej. Tam się zapytaj, może ci sprowadzą....

Roco ma w swojej ofercie specjalną płytkę z wyprowadzeniami, którą się montuje na śrubki pod torem.
 

Podobne wątki