• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zestaw startowy Piko 97906

Reakcje
0 0 0
#1
Witam
Zakupiłem na start zestaw startowy Piko 97906... wiem dałem d**y :) bo zakupiłem analog ale mi się podobał :)
A teraz pytanie chcę tą lokomotywkę na cyfrowo spoko jest bo dokładam to
http://www.modelmania.com.pl/product_info.php?products_id=47462

a ja bym jeszcze chciał z dźwiękiem i takie tam cuda :) ale jakoś albo nie widzę albo nie ma dekoderów z dźwiękiem do Taurusa :( może mnie ktoś z szanownych kolegów oświecić :)?
pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
 

vs125

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#2
Witam
Zakupiłem na start zestaw startowy Piko 97906... wiem dałem d**y :) bo zakupiłem analog ale mi się podobał :)
A teraz pytanie chcę tą lokomotywkę na cyfrowo spoko jest bo dokładam to
http://www.modelmania.com.pl/product_info.php?products_id=47462
a ja bym jeszcze chciał z dźwiękiem i takie tam cuda :) ale jakoś albo nie widzę albo nie ma dekoderów z dźwiękiem do Taurusa :( może mnie ktoś z szanownych kolegów oświecić :)?
pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Jak kupisz ten dekoder z linku to dźwięku nie dołożysz nie ma wyjścia susi,możesz kupić sobie dekoder dźwiękowy np ZIMO 645R (8PIN) i z dźwiękiem do Twojej lokomotywy ( to jest ten co tak gra al melodyjkę ) jak rusza ,lub dekoder ESU dźwiękowy 8 Pin z tym samym dźwiękiem
 
OP
OP
daroTRN
Reakcje
0 0 0
#3
Jak kupisz ten dekoder z linku to dźwięku nie dołożysz nie ma wyjścia susi,możesz kupić sobie dekoder dźwiękowy np ZIMO 645R (8PIN) i z dźwiękiem do Twojej lokomotywy ( to jest ten co tak gra al melodyjkę ) jak rusza ,lub dekoder ESU dźwiękowy 8 Pin z tym samym dźwiękiem
Dzięki za info tylko teraz jeszcze pytanie skąd można dźwięki do tej loko zdobyć :)?
 

vs125

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#4
Dzięki za info tylko teraz jeszcze pytanie skąd można dźwięki do tej loko zdobyć :)?
Jeżeli chcesz mieć typowo polski dźwięk tej lokomotywy bez tej charakterystycznej melodyjki ,wejdź na DCC24.pl kliknij w darmowe dźwięki do dekoderów ZIMO odszukaj dźwięk do husarza ,przeważnie tam gdzie kupujesz dekoder to Ci tam wgrywają dźwięki z bazy dźwięków.
 
OP
OP
daroTRN
Reakcje
0 0 0
#5
Jeżeli chcesz mieć typowo polski dźwięk tej lokomotywy bez tej charakterystycznej melodyjki ,wejdź na DCC24.pl kliknij w darmowe dźwięki do dekoderów ZIMO odszukaj dźwięk do husarza ,przeważnie tam gdzie kupujesz dekoder to Ci tam wgrywają dźwięki z bazy dźwięków.
Super jeszcze raz wielkie dziękuję :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 17
DCC 4
DCC 6
DCC 3
DCC 41

Podobne wątki