• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zbyszek grzecznie pyta....

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.284 47 0
#61
W filmie są wojennej produkcji amerykańskie ciężarówki.Z tego co zobaczyłem to sa ogolnie podobne do zestawów z lat póxniejszych, tylko zmienił sie sposób ładowania.
 

SD

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
1.261 2 0
#62
Orbis używał autobusów irańskich, produkowanych na licencji mercedesa (konwersję modelu takiego autobusu firmy Schuco na pojazd Orbisu przedstawiono kiedyś na forum, ale nie pamiętam, kto i kiedy).
Andrzeju, to mi zdarzyło się popełnić tę konwersję w przerwie między budową modeli parowozów, przy czym napisy malowałem natryskowo przy użyciu szablonu (kalek ORBIS wtedy jeszcze nie udało mi się znaleźć). Poniżej załączam kilka fotek z właśnie kończącej się imprezy FREMO w Krakowie - Mercedes na przejeździe kolejowym przed stacją Radzymin kolegi Arturro oraz na wiadukcie nad torami.
Pozdrawiam, Sławek.

MB O302 przejazd.jpg
MB O302 Radzymin.jpg
MB O302 wiadukt.jpg