• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zbuduj swoją kolejkę ;)

A_Tox

Użytkownik
SKMK
Reakcje
0 0 0
#1
... A u mnie w spożywczaku na regale z prasą pojawiły się pakiety z pierwszą częścią nowej kolekcji, która w efekcie finalnym ma zaowocować "przepiękną" makietą kolejową w rozmiarze H0...
Pierwszy zeszyt zawiera wagon osobowy, tor prosty oraz pierwszą cześć schematu "makiety".
Cena pierwszej części to całe 9,99PLN.
Wydawnictwo jest na tyle świeże, że nie wie nawet o tym nawet sam wydawca...
Brak o nim informacji na stronie poświęconej kolekcjom Hachette ... http://www.kolekcja-hachette.pl
Wydawnictwo też nie wie, nawet w dziale zapowiedzi... http://www.hachette.com.pl

Obserwujemy niezwykle obfity wysyp kolekcji dla miłośników kolejek.
 
OP
OP
A_Tox

A_Tox

Użytkownik
SKMK
Reakcje
0 0 0
#2
Re: Nowości 2011 nie-PKP

Zainwestowałem z ciekawości w to wydawnictwo i się nie zawiodłem. :D :x
W załączeniu zdjęcia:
 

Załączniki

OP
OP
A_Tox

A_Tox

Użytkownik
SKMK
Reakcje
0 0 0
#5
Re: Nowości 2011 nie-PKP

Było do kupienia w Gdańsku na osiedlu Ujeścisko w spożywczym...
Mogę popytać czy trafiło też do okolicznych kiosków.
W załączeniu do zestawu jest kartka umożliwiająca zamówienie całej serii...

Przy okazji.
Zestawy kołowe wagonu są wykonane z plastiku i wagon porusza się dosyć ciężko...

Zadzwoniłem do infolinii Hachette Polska Sp z o.o. Kolekcja Hachette >>> Kontakt z klientem: (67) 210 86 50
Oto czego się dowiedziałem:
Na całą kolekcję będzie się składało 100 numerów.
Kolejne numery będą pojawiać się co dwa tygodnie. W prenumeracie wydawnictwo będzie wysyłać po dwa numery co miesiąc.
Pierwszy numer kosztuje 9,99PLN, drugi 19,90PLN a od trzeciego 39,95PLN za każdy następny.
Będzie można zamawiać pojedyncze numery (jako numery archiwalne), ale w cenie bez promocji, czyli 39,95PLN za każdy numer (łącznie z pierwszym i drugim). Do tego doliczane będzie 6PLN kosztów przesyłki niezależnie od liczby zamówionych numerów. W prenumeracie przesyłka jest darmowa.
Można złożyć zamówienie przez w/w telefon.
Mają plany aby informacja o tej kolekcji pojawiła się na stronie wydawnictwa.
 
OP
OP
A_Tox

A_Tox

Użytkownik
SKMK
Reakcje
0 0 0
#8
Re: Nowości 2011 nie-PKP

PULMAN napisał(a):
A_tox gdzie to idzie kupić????!!!!
Ślad prowadzi do przedsiębiorstwa RUCH... Oni kolportują serie kolekcji Hachette.
U nas na osiedlu było w spożywczym i w kiosku - oba mają prasę z RUCHu.
Z tego co ustaliłem to Kolporter tego nie ma.
EMPiKi dostają prasę podobno z Kolportera i nie znalazłem wczoraj wspomnianego zestawu.
 
OP
OP
A_Tox

A_Tox

Użytkownik
SKMK
Reakcje
0 0 0
#9
Re: Nowości 2011 nie-PKP

... A u mnie w spożywczaku na regale z prasą pojawiły się pakiety z drugą częścią nowej kolekcji Hachette.
Zawiera "domek" (znaczy środkową część dworca) oraz dwa kawałki torów.
W drugi numer jednak nie będę inwestował... Skoro to nie N-ka.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.217 86 30
#10
Chory pomysł twórców kolekcji Kultowych Aut PRL-u

Witam
Dziś będąc w super samie natrafiłem na drugi numer kolekcji coś w stylu zbuduj własną makietę. Był tam kawałek dworca i dwa tory. Oraz takie różne inne pierdółki.
Kupiłem to za 20zł z racji na ciekawy dworczyk.
Makieta jest w klimacie Włoch. Budynki są zdatne do złożenia bez kleju. W komplecie mamy również kawałek papieru z narysowanym nasypem. Ogólnie żenada. Tory to po prostu chińska bezczelna podróbka torów piko.
Daniel Loko brzydził by się je wziąść do ręki. Ja jednak swój dworzec postaram się stuningować.
Ogólnie nie polecam.
Zastanawiam się tylko czy będzie tam tabor i jaki?

8) 8) 8)

Jeżeli ktoś miał już z tym czymś do czynienia to proszę o wpis
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.217 86 30
#17
Re: Chory pomysł twórców kolekcji Kultowych Aut PRL-u

A powiedz coś więcej o tym wagonie?
Bo tory to mi wyglądają na marną podróbkę
można walnąć na jakąś dioramkę lub na mało używaną bocznicę, albo zrobić z szyn kozioł oporowy ;)
 

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#18
Nigdzie nie mogę znaleźć tej gazetki, oblazłem Empiki, Relaye i większe kioski Ruchu i nikt o tym nawet nie słyszał, gdzie tego szukać, czy ktoś to gdzieś widział oprócz A_toxa?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 3

Podobne wątki