• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Zbiory mańka :D

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
Ja tez mam sentyment do tej firmy ,,Rico-co jeżdzio za friko ;),,ja mam fabryczne trochę zwaloryzowane ale Twoje są niepowtarzalne gratuluję wykonania (y)(y)(y).
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Ricö jak Ricö, było tego dużo i szybko ponikło...
Nie jestem jakimś fanem tej firmy, ale miłą odskocznią jest zobaczyć to podczas gdy większość robi Pekaesy, lub zbiera WB czy A.T. ;)(y)
Przyszłościowo fajna by była fotka wszystkich tych Twoich Ricölotów ustawionych równolegle kolo siebie pod katem jak np na parkingach przy autostradzie. :)
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Ładnie ci to wychodzi, pewnie z czasem jeszcze dodasz takie szczegóły jak blachy i będzie super. Też czekam na jakąś fotę "rodzinną".
 
OP
OP
maniek

maniek

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
Cześć , chciałem Wam przedstawić kolejny model, który powiększył moją kolekcję :D Niestety, stan pogody nie pozwoliły na wyraźniejsze zdjęcia...

11774571_1005255679524585_2073080419_n.jpg


11787291_1005255712857915_1861663209_n.jpg

11805956_1005255729524580_832873380_n.jpg


Kolejne projekty już czekają w kolejce ;)

Przyszłościowo fajna by była fotka wszystkich tych Twoich Ricölotów ustawionych równolegle kolo siebie pod katem jak np na parkingach przy autostradzie. :)
Wcześniej wystawiłem takie zdjęcie na fb , Polska Grupa Modelarstwa Samochodowego w skali 1/87. Nie wiem, czy miałeś okazje oglądać. Nie są to wszystkie ale w przyszłości napewno coś się wykombinuję ;)

modele.jpg

870d221ab0.jpeg


Pozdrawiam
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ja pierdziu! Ale masz flotę Ricowców :eek::eek::eek:
Czerwony Actros super, ale te dwa ostatnie zdjęcia, no normalnie wpadłem. Byłem pewien, że zrobiłeś taką samą makietę i znalazłeś takie same drzewa :LOL::LOL::LOL:
Rewelka Maniek (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 88
Samochody ciężarowe 20
Samochody ciężarowe 174

Podobne wątki